www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Číslo na budíkách
Autor: Bufik (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2013 06:50

Když otočím klíčem objeví se mi na palubce první číslo 127 a poté najedou kontrolky atd. a max rychlost tachometru 288. Zajímalo by mě co znamená to první číslo. smiling smiley

Re: Číslo na budíkách
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2013 11:16

já když otočím klíčem, tak většinou zamknu, nebo odemknu:-))))

Doufám, že jsi nečetl úvod v červeném, protože jinak bys ses tím řídil a napsal nějaké technické údaje o voze:-)
Protože třeba u autobusu žádná čísla neskáčkou:-)))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Číslo na budíkách
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2013 19:10

Bufik:
Asi myslís kadetta nebo vectru 2000...

To první číslo (pokud si ještě pamatuju) 125/127 ukazuje na kolik pulsů máš přeplou palubku - kolikapulzový dráhový vysílač frekvence je zabudován ve voze. Přepíná s eto červeným přepínačem na palubce nahoře - ale musíš jí vyndat.

288 je selfcheck palubky - jenom jestli ti fungují všechny segmenty displaye smiling smiley...

Re: Číslo na budíkách
Autor: Bufik (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2013 15:37

Jj kadett c20xe. A jakej je mezi tím rozdíl když mám přepnuto na 125 nebo 127 pulzů? smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **     **  **    **  **     ** 
 **        **   **   **     **  **   **   **     ** 
 **        **  **    **     **  **  **    **     ** 
 ******    *****     **     **  *****     **     ** 
 **        **  **     **   **   **  **    **     ** 
 **        **   **     ** **    **   **   **     ** 
 ********  **    **     ***     **    **   *******  
Powered by Phorum.