www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Elektrika pal.pc
Autor: kubles (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2013 16:13

Zdravím mám kadett cabrio ..C20NE.. rv 1993 ale není v něm ani check control ani pal pc. ani digi přistrojovka ... přistrojovku sem již dle schema dodělal a vše funguje ted bych chtěl dodělat pal.pc ale podle schématu na kadett.cz sem z toho jelen neumněl by někdo pěkně popsat ktery kabel od konektoru má jít kam nebo nějaké srozumitelnější schéma ? Děkuji

Re: Elektrika pal.pc
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2013 12:36

Osobne jsem to delal tak, ze jsem sehnal BC, ze starych svazku pouzil spravne barvy dratu a dle schemat, zde na strankach, vsechno pozapojoval.
Ty tam vubec konektor pro BC nemas? Hledal si ho pod radiem, resp. kolem hodin?

Re: Elektrika pal.pc
Autor: kubles (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2013 13:16

hledal sem všude zapojit si to umím ale dle schématu tomu nerozumím vubec nemohl bys mi to trochu přiblížit schéma sem našel ale potreboval bych kam který pin napojit díky smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **    **  ********         **  ********  
       **  ***   **  **     **        **  **     ** 
       **  ****  **  **     **        **  **     ** 
       **  ** ** **  ********         **  **     ** 
 **    **  **  ****  **     **  **    **  **     ** 
 **    **  **   ***  **     **  **    **  **     ** 
  ******   **    **  ********    ******   ********  
Powered by Phorum.