www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Chyba elektronického pedálu
Autor: Jiří Fiala (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2015 07:23

Dobrý den,

mám opel astra h 17 tdci60 kw měl jsem problém,občas mi to hodilo chybu auto klíč ,nouzový režim,na diagnostice ,bylo konstatováno ,chyba polohy pedálu ,nesprávný signál p 11 20 a 11 22 to samé prý je to pedálem ,tak jsem si sehnal na vrakovišti jiný stejný číslo namontoval auto jezdí ale občas ta chyba auto klíč naskočí ,už nevím co mám dělat na to se spolehnout nemůžu ,ted to zase píše Signál požadavku točivého momentu motoru-problém rozsahu výkonu motoru- přerušovaný Co 242 a dál to píše Co 237 snímač polohy akcelerátoru-přerušovaný,nevíte někdo prosím co s tím je ,jinak auto frčí jako das ale tohle občas udělá zvednou se otáčky a musím ke straně vypnout motor počkat , mám doject do autorizovaného servisu,prosím poradte,třeba najedu tisíc kilometru a nic a najednou bum..a nouzák je tam,píšu ,nedělá to porád ale když chyba naskočí ,nechám jí vymazat ale nikdo s tím autem u nás nechce mít nic společnýho,já měl před tím ačkovou vectru ,stejný motor isuzu dt snad milion km tohle by nemuselo být špatný taky má to najeto asi sto šedesát dva tisíc tak štyřicet jsem s ním najel ,nestěžuju si ale tahle chyba auto klíč mě štve,prosím Vás poradtě co mám dělat ,dík Jirka .

Re: Chyba elektronického pedálu
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2015 07:50

P1120 a P1122 jsou mi známé a obvyklé chyby Astry H všech motorizací. ALe ještě jsem se nesetkal s tím, že by to bylo pedálem. Napiš mi do soukromé zprávy telefonní číslo.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******   **     **  **     **  **        
 **        **    **  ***   ***  **     **  **    **  
 **        **        **** ****  **     **  **    **  
 ******    **        ** *** **  **     **  **    **  
 **        **        **     **   **   **   ********* 
 **        **    **  **     **    ** **          **  
 ********   ******   **     **     ***           **  
Powered by Phorum.