www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Centrální zamykání pálí pojistku - Astra G 14XE16
Autor: pirko7 (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2018 07:23

Zdravím,

Od prosince mi centrální odemykání pálí pojistku 20A i 25A.
Vyměním ji, den dva, někdy týden funguje a pak při náhodnem odemknuti už auto neodemkne a pojistka je vypálená.

Zkusil jsem projit kabely v husích krcích dveří a nenašel jsem vadný. Dokonce posledně jsem vyměnil pojistku, zamykám a odemykám třeba 50x a funguje. Pak odejdu na hodinu od auta, přijdu kliknu na kliček odemykání a už neodemknu, pojistka je mrtvá, Zkoušel jsem auto odemykat pouze kličkem bez dálkového. Ale i takhle mi odešla.

Kdyby to byl zkrat je divný, že funguje funguje a po té co odejdu na hodinu a zkusím znovu, s autem sem ani nehnul, tak už praskla.

Netuší někdo co s tím? Zda někdo neřešil? Už mě napadá jen někde ztuhlej zámek. Ale po výměně pojistky vždy hodiny vše odemkne a vše funguje. Díky za každou radu.

Opel Astra G, motor 14XE16. 1999 ročník. Hatchback.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **        **     **  **     ** 
  **  **   ***   ***  **        **     **  **     ** 
   ****    **** ****  **        **     **  **     ** 
    **     ** *** **  **        **     **  ********* 
    **     **     **  **         **   **   **     ** 
    **     **     **  **          ** **    **     ** 
    **     **     **  ********     ***     **     ** 
Powered by Phorum.