www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Sundání konektoru spínací skřínky Astra F classic
Autor: baltik (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2020 00:58

Ahoj,

ví někdo jak sundat konektor spínací skříňky na Astře F classic? Je šikmo než Astra F <97".

U mé verze Classic není zapojena 1 poloha, tzn. napájení po otočení klíčku bez kontrolek. Chci mít napájení při 1. poloze.

Rád bych konektor sundal a podíval se, jestli je tam volný kontakt a dodatečně připojil kabel, ale nevidím tam a sundat se mi nedaří. Vidím tam jen plastovou pojistku na fotce zepředu, druhou nevidím a nechci to urvat.
Konektor jsem povytahl cca o 2mm, ale připadá mi, že tahám dráty i s kontakty ze skříňky.

Přílohy: DSC00265.JPG (535.9KB)  
Re: Sundání konektoru spínací skřínky Astra F classic
Autor: baltik (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2020 09:15

Edit: tak nakonec je ještě plastová pojistka z druhé strany, sundal jsem obdélníkovou krytku z pod volantu a malým šroubovákem nadzvednul, druhým šroubovákem nadvezl pojistku vepředu a vysunul.

Kontakt 1. polohy tam není, netrčel ze spínačky, v konektoru otvor je. Je tam ale další kontakt "P", a to 12V při vytaženém klíči, který se odpojí při otočení.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******   ********  ********  ********  
    **     **    **  **           **     **     ** 
    **     **        **           **     **     ** 
    **     **        ******       **     ********  
    **     **        **           **     **        
    **     **    **  **           **     **        
    **      ******   ********     **     **        
Powered by Phorum.