www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Bazar pneu
Autor: mates (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 12:12

můžete mi prosím někdo poradi nějakou internetovou stánku kde bych mohl sehnat nějaké ojeté pne??? potřebuju 195/50/15,nebo jestli někdo prodáváte nak nabídněte

jinak díky za pomoc


Re: Bazar pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 12:40

Ja si osobne myslim ze pri dnesni cene novych pneu (od cca 1200Kc za kus) ani nema cenu schanet ojety. Navic na predek je to docela vo hubu davat gumy o kterych nic nevis....
Mrkni na e-obchody, urcite si vyberes....

Re: Bazar pneu
Autor: Ondra 1.7 TD (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 13:21

195/50/15? Já teda mám na autě i v techničáku 195/55/15 (Astra F 1.7 TD, 3 dveřák, r.v. 1996).

Re: Bazar pneu
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 07:07

Ondra : to neřeš, já mám také na autě 195/50/15 a a v TP 195/55/15 ( a myslím, že nás je víc ). Víš, ta guma je o pár kaček levnější a dá se celkem dobře pořídit. A policajtům je to jedno.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **   *******         **  ********  
 **    **   **  **   **     **        **  **     ** 
 **          ****    **     **        **  **     ** 
 **           **      ********        **  ********  
 **           **            **  **    **  **     ** 
 **    **     **     **     **  **    **  **     ** 
  ******      **      *******    ******   ********  
Powered by Phorum.