www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Brzdy..
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 21:55

Mám takovej dotázek ...je možný ,aby se nějakým zpusobem zakously brzdový destičky do kotouče a zustaly tak dlouho až kotouč vydřou?Tzn.Jako když by ta čelist prostě skousla a držela.Pokud ano, kde je příčina ?Stalo se mi to pouze předního kola u spolujezdce.

Re: Brzdy..
Autor: Marten (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 00:44

úplně v pohodě, stačí když se dost sjedou, nebo praskne úchyt ve třmenu, oply na to decela trpí, já už mám třetí.

Re: Brzdy..
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 05:24

Pokud mas GM trmeny, tak ty zatuhavaji a muze se stat ze se desticky nevrati. Ale to by jsi musel poznat, protoze by se hralo pomerne dost kolo.
Nevim co mysli Marten uchytem ve trmenu, ale nikdy jsem neslysel ze by na brzdici neco prasklo.
A to jestli jsou sjety desticky je spis vizitka ridice, kdyz si neumi obcas jejich stav okouknout. potom se dejou treba takovy veci jako popisujes...

Re: Brzdy..
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2005 18:55

No nevím co je docela dost ,ale jednou to zaševelilo a bylo po prdeli sad smileyTo už pak hřálo to je fakt



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **        ********  **    **  ********  
 **        **           **      **  **   **     ** 
 **        **           **       ****    **     ** 
 ******    **           **        **     **     ** 
 **        **           **        **     **     ** 
 **        **           **        **     **     ** 
 ********  ********     **        **     ********  
Powered by Phorum.