www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2005 20:15

Chci si pánové koupit nějaké plecháče na zimní pneu. Sehnal jsem vrakoviště, kde mají na výběr asi z 12 plecháčů na Kadetta za přijatelnou cenu 300 Kč za kus. Podle čeho byste vy taková kola kupovali. Podle pohledu, jestli nejsou nějak vyklepávaný? Při obouvání se to přece dá vyvážit, nějaká ta nepřesnost, že? Jak se dá jinak zjistit, že to kolo je v prd....

Díky za rady.... Jirka

Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 07:16

jedině na vyvažovačce nebo na ose kola zkus se domluvit jestli je můžeš hodit na auto i bez pneu a zatoč s ním nesmí házet do stran a hlavně nahoru a dolů za další zkontroluj rantly nesmí být poškozené aby ti seděla patka gumy

Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 07:34

To Crkyk: perfektní odpověď, moc děkuju.

Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: bohous (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 08:08

Hlavně nesmí být ráfky zohybaný. Pak to víc záleží na pneu, jestli je dobrá-vyváží to. Pak to chce s tím nejmensím závažím dát na přední kola-aby ti při řízení nekmital volant*já jsem to hned poznal-rozdíl 20g je dost/musel jsem přehazovat zezadu dopředu, protože jsem tam dal s vyšším zaávažím dopředu a bylo to na řízení znát...Bohous/astra/


Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2005 08:20

Nevíš, kolik stojí vyvážení jednoho kola? Jinak i tobě díky

Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 09:02

nechal bych ti je za 200 za kus, jestly máš zájem, kontakt na mě je 777696649 jp1@seznam.cz

Re: Koupě nových kol z vrakoviště
Autor: Georgeeno (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 09:19

Psal jsem ti na mejl jp1@seznam.cz (jo jinak klidně piš na Georgeeno@post.cz) dík



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********  **    **  **    ** 
 **   **   **     **  **        ***   **  **   **  
 **  **    **     **  **        ****  **  **  **   
 *****     **     **  ******    ** ** **  *****    
 **  **     **   **   **        **  ****  **  **   
 **   **     ** **    **        **   ***  **   **  
 **    **     ***     **        **    **  **    ** 
Powered by Phorum.