www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Pneumatiky
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2005 17:03

zdravim panove, jen sem se s vama chtel podelit o dobrou zkusenost s e-obchodem [www.3p-pneu.cz]
V utery vecer asi tak kolem pul 11cte jsem objednal 8gum, ve stredu objednavku potvrdili a dneska coz je ctvrtek mam gumy doma smiling smiley Fakt solidni a docela i dobre ceny smiling smiley Mejte se....

Re: Pneumatiky
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2005 18:53

Já zase bral pneumatiky na www.pneumatiky.net a po srovnání jsem ušetřil asi 200Kč. Objednal jsem ve středu a v pátek byly u mě. Poštovné samozřejmě zdarma.

Re: Pneumatiky
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2005 06:14

Internetový obchod je možnost jak ušetřit, ale já si vozím nové pneumatiky z Německa a ušetřím na sadě tak 3000 kč. A to se vyplatí.

Re: Pneumatiky
Autor: MIrek (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2005 20:03

V jakém obchodě v Německu ty gumy kupuješ?

Re: Pneumatiky
Autor: Olin (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2005 07:33

[www.3p-pneu.cz] maximální spokojenost :-) můžu doporučit...

Re: Pneumatiky
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2005 08:04

Souhlasím, taky si nemůžu stěžovat. Gumy za dva dny doma a proste celkove dobrej dojem obchodu smiling smiley

Re: Pneumatiky
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2005 13:30

kluci, jaký rozměr můžu dát maximálně na astřičku na 14"? kamarád má doma 14ctky gumy, ale asi to budou 195...... vejde se to tam? ještě nevím výšku, ale zavolá mi...... Dalo by se to tam kdyžtak dát, kdyby to byly třeba 195/55?



Astra F - C14NZ

Re: Pneumatiky
Autor: Ondra 1.7 TD (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2005 13:36

Můžu ti nabídnout jednu sezonu jetý Bravurisy 185/60 R 14, jsou jako nový. Měl jsem je na astře, bez problémů. 195 na 14" nevim nevim, ale na patnáctkách je mám.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **  **     **  **     **  ******** 
 **    **   **  **    **   **   ***   ***  **       
 **          ****      ** **    **** ****  **       
 **           **        ***     ** *** **  ******   
 **           **       ** **    **     **  **       
 **    **     **      **   **   **     **  **       
  ******      **     **     **  **     **  ******** 
Powered by Phorum.