www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
ABS
Autor: jarda2 (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 09:27

poradite mi nekdo? pri brzdeni se ozyva klepani do pedalu , jako , pri brzdeni na snehu ,

Re: ABS
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 10:23

Podívej se na destičky, jestli nejsou už sjetý, podívej se na kotouče, jestli nehážou, podívej se na čepy řízení, jestli nemají vůly.
Klepe to vždy,nebo jen při razantním brždění?

Re: ABS
Autor: jarda2 (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 10:30

klepe to pri rozjezdu a pak kdyz se motor ohreje vse prestane , vypnu motor a vse se opakuje jako na zacatku a sviti ABS , poujeti asi 5 KM , je vse v poradku, ale ABS porad sviti , kotouce jsou v poradku kapalina je nova bylo to v servisu,

Re: ABS
Autor: jarda2 (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 10:35

klepe to i kdyz nebrzdim a pak to najednou prestane desticky jsou po vymene asi 8000 KM, cepy jsou bez vule .

Re: ABS
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 11:15

Nezkoušel jsi vyblikat závadu na ABS? Návod je na Calibra.cz
Jinak mě to klepání za studena moc nesedí k těm brzdám,je to divny.
Co máš za auto a motor?

Re: ABS
Autor: jarda2 (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2005 11:36

klepe to i za studena , mam opel kadet 1,6 benzin , r,90, stalo se to najednou , jel jsem a rozvitila se mi kontrolka , a uz to zacalo zlobit zavadu jsem zkousel vybikat, ale jen se mi rozvitila kontrolka a tod vse , jak mile se motor ohreje je vse v poradu , dokud ho nevypnu , pak po ujeti asi 5KM , je zase vse v poradku , chova se to jako na lede, nastartuji motor a hned se ozyva nejaky hluk ,jako od pedalu , jen zlehka slapnu na pedal, a je to velky rachot , a jen malo to brzdi ,pak si to vzpomene aje to v poradku ,



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********  **     **   *******  
 **     **     **     **         **   **   **     ** 
 **     **     **     **          ** **    **        
 **     **     **     ******       ***     ********  
  **   **      **     **          ** **    **     ** 
   ** **       **     **         **   **   **     ** 
    ***        **     ********  **     **   *******  
Powered by Phorum.