www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3
Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2005 21:04

Ta kola jsou 17" tuším ronal s pneumatikama 205/45. Má to hodně snížené a nedřou mu nikde v lemech. Můžu se ho někdy zeptat jaké to má ET - to určuje jak moc jsou kola zasunuta. Má je totiž trošku zasunutější jinak by mu asi dřely.
Já mám na autě 185/70 R14 a celkově jsou asi o 1cm vyšší než ty jeho 17". To bych nikdy neřek. Mimochodem jsou to zimní kola, na nich jsem to koupil a je to děs!! Když jsem auto koupil a jel jsem domů tak jsem skoro nevybral jednu z prvních zatáček a to jsem nejel vůbec ostře. Byl jsem ještě zvyklý z předchozí astry kde byly letní 185/60 R14.
Měl jsem na zkoušku půjčené 15" 195/50 a sedělo to mnohem mnohem lépe. Teď už to nějak dojezdím a po zimě bych chtěl koupit nějaké 15", možná i 16" když se zadaří. 17" je podle mě na astru moc, s tak nízkým profilem je to i o dost hlučnější na nerovnostech, což nemám rád.


Přílohy: lukastra.JPG (288.5KB)  
Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: MARTINI (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 15:17

kluci lajcka otazka koupil jsem astru f 1.6i tridverak z dojclandu a ted mi reknete jak poznam jestli to je gsi diky za vysvetleni vcem je rozdil

Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 18:25

GSi to určitě nemáš. GSi se dělaly jen 2.0, v roce 94 aji 1.8 16V 92kW. Jsou to jen 3.dv, mají jiné nárazníky, jinak odladěný podvozek a.t.d., je na nich přímo napsané GSi a mají to snad i v techničáku. Nevím jeslti všechny, ale 2.0 16V měly například vzadu 2 stabilizátory. GSi 2.0 16V rv.94 je vyfocené v mém předchozím příspěvku.
Já mám 5dv. 2.0 16V, GSi mám napsané na bočních lištách, ale nevím, jestli je to opravdu GSi. Každopádně ať už to má označení jaké chce, má to sportovní sedačky, kotoučovky i vzadu a je to celé nižší.
Můžeš ale mít nějakou sportovnější 1.6.


Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: MARTINI (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 18:49

tak jsem koukal do technicaku mam tam mam tam jako typ adam opel co to znamena jo a je to 94 dik

Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 19:25

Adam Opel je celý název firmy, jinak to neznamená vlastně nic :-)


Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: MARTINI (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 20:01

a jak to ze mam preni blikace bile zrcatka v barve vozu modrozelena metaliza karibik ale narazniky cerne volant ctyrrameny airbag

Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: maxmin (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 20:35

Jeden známý má taky rok 94, 1,8 16V, ale ne GSi. Je to červené, zrdcátka taky v barvě, blinkry bílé, čtyřramenný volant s airbagem, sportovní sedačky, abs a kotouče i vzadu. Nárazníky má v barvě, ale jen spodní část.
Já mám astru už po faceliftu, nárazníky v barvě kromě vrchní části, ta se nelakovala snad nikdy. Jen pravé GSi má jiné nárazníky celé v barvě.

Chtěl bych vidět nějaké katalogy oplu a pod. z roku 94 - 96, zajímá mě jak to bylo s výbavama a pod. Nemáte někdo?


Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: OPLIK.JENIK (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 07:24

VÝBAVY: GTi a GSi měly sportovní sedadla a vše v barvě vozu v ceně, jiné výbavy měly metlu + lakování ostatních věcí za příplatek, takže kolikrát je metla bez laku zrcadel a nárazníku asi to první majitel nechtěl doplatit, ale někdy se stalo že měly lak nárazníku i obyčejné typy ale to už dneska nikdo nedohledá protože kombinací je moře. to samý jako kadett beuty frisco, kombi club většinou měly i lepši sedačky než GSi a to nechápu? proč má 1.6 lepší barevné kombinace než cenově dražší vozy??? Jinak jako typ GSi a GTi je nutné mít zapsaný v techničáku!!!!!!!! Moje GSi mě naboural nějaké chlápek když jsem byl v pojíšťovně tak si zto sepsaly /a v TP mam GSi/ po 14 dnech mě vyzvaly ať doložim typ vozu. Protože muj gsi nárazník a lampa příjdu na 25000,- a na obyčejné 4500,- tak to zkoumaj kde uštřit

Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: Petr GSI (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 16:54

Maxime ty katalogy mam ja! i nemeckej a gsi je tam do 94! od uz je slus! stejyn motor ale uz ne tolik spojleru....

Re: 2. stabilízátor zadní nápravy na astru GSi
Autor: Petr GSI (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2005 16:55

Maji tam napsane ze nastupce GSI je SPORT!

Jdi na stránku: Předchozí123
Aktuální stránka: 3 z 3


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **     **      **   **  
 **     **  **     **  **     **     **       ** **   
 **     **  **     **  **     **     **        ***    
 **     **   **   **   **     **     **       ** **   
 **     **    ** **    **     **     **      **   **  
 ********      ***      *******      **     **     ** 
Powered by Phorum.