www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Dutiny - Astra F Caravan
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 12.09.2005 06:22

Zdravim,
potreboval bych poradit co vsechno vystrikat na Astre F Caravan a jak se tam dostat pripadne i cim (foto vitanosmiling smiley)
Zima se blizi a tak se chci pripravit.

Diky vsem
Michal

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 12.09.2005 08:44

prahy, tam je buď zepředu a zezadu z poběhu gumová záslepka a nebo se po demontáži lišt navrtá zeshora pár děr a těmi se to vystříká, pak zadní lemy, tam musiš demontovat plasty v kufru, dál je dobrý sundat plasty v předních podběhách a pod nimi to taky všechno vzít, chce to koupit si nástavec pro stríkání dutin což je hadička s rozprašovačem na konci

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2005 06:58

Dik za info.
prahy, a podbehy uz jsou jasny.
Ale nejsou mi jasne ty zadni lemy.Ktere plasty v kufru odmontovat a co presne nastrikat?Neda se tam nejak dostat pres ty postrani ulozny prostory?

Dik
Michal

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2005 18:17

mam dotaz chci střikat dutiny musim vytahnout bezpečnostni pasy nebo ty sloupky mužu vystřikat i spasy a jak je to s tou dvojtou podlahou je třeba oddělat každou krytku ze spodu auta?



astra F 1,6 c16nz 1992 + xsara 1,6 16v 2001

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: Tondach-sedanC16SE (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2005 18:31

Nechci vám do toho moc kecat,ale dutiny by se měly dělat v horku,dobře vysušené auto.Do vlhkých dutin to nemá cenu.Jednak půjde barva na mokrý plech a bude podstatně hůř vzlínat.A jestli parkuješ venku,tak to je tupl K.O.

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2005 18:42

vym že je pozdě na dutiny ale nebyl čas tak jak je to s těma pasama musi to ven nebo to mužu střiknout i s nima dik za odpovědi



astra F 1,6 c16nz 1992 + xsara 1,6 16v 2001

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2005 09:01

zjistil jsi jak je tio stěma pásama taky mě to zajímá

Re: Dutiny - Astra F Caravan
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2005 17:27

to keddie: odpovědi jsem se nedočkal tak jsem to rysknul a střiknul jsem to i s pasama vše ok akorat to kapanek smrdi



astra F 1,6 c16nz 1992 + xsara 1,6 16v 2001



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **        **  ********    *******  
 **     **  **   **         **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **          **  **     **  **     ** 
 **     **  *****           **  **     **   ******** 
 **     **  **  **    **    **  **     **         ** 
 **     **  **   **   **    **  **     **  **     ** 
 ********   **    **   ******   ********    *******  
Powered by Phorum.