www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
předni tlumiče,čepy......
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2005 18:25

Zdravím ...mam problem s přenimi tlumiči,mam kadetta C16NZ mam předek sníženej,nevim jak to je udělany jestli tam sou sport.pera,nebo sou uříznuty.....ale když zahrabu na rovny silnici tak mě to začne poskakovat jak kamzík..nevim čim to je,nebo když jedu vic jak 120km/h tak se mě chvěje cely auto..volant...nebo když zabrzdím prudce takm mi to taky poskakuje a je to cejtit i na pedale od brzdy.....ješte sem na to nekoukal,,radši se zeptam neš něco zmršit pak je to drašší.....předem diky za odpověd......

Re: předni tlumiče,čepy......
Autor: Nien (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2005 03:57

No tak podle mě to poskakování při akceleraci je rozhodně tlumičema. Ty musí být totálně v zadnici. A pokud máš předek snížený tím že jsou skrácené pružiny tak se nedivým. Jukni na tlumič. Tu pružinu bys měl vydět. Ikdyž je v takových kalíškách tak mělo by to jít poznat jeslti jsou skracované. Podle mě ale jen budou nějaké tvrdší a sériové vyběhané tlumiče. Pak by to mohlo dělat to co popisuješ.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********    *******   **    **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **       
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **       
 *********  ********    ********  ** ** **  ******   
 **     **  **     **         **  **  ****  **       
 **     **  **     **  **     **  **   ***  **       
 **     **  ********    *******   **    **  ******** 
Powered by Phorum.