www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
ceny brzdovych kotoucu
Autor: balda (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2005 11:38

chtel bych vas pozadat,co si myslite o techto cenach.toto my poslal manik jedne firmy z brna.shanim predni brzdove kotouce chlazene na opel astru f 96.:

Ty ATE Power Disc co jste si vybral vycházejí na 900 kč/ks. Z
drážkovaných kotoučů je tam v nabídce ještě Brembo Max za 990 kč. Hladký
ATE 720 kč/ks, Brembo 550 kč/ks.
Nevím jestli jste to kontroloval, ale můžou tam být tři druhy průměrů
kotoučů 235 mm, 240 mm a 256 mm a ještě tam může být chlazený a
nechlazený.
Zboží posíláme PPL (www.ppl.cz). Doručí Vám to druhého pracovního dne.

Ceny už včetně dph !

S pozdravem
Miloš Hořínek

Připravili jsme pro vás nový katalog. Najdete jej na www.mjauto.cz pod
červeným tlačítkem "START"

myslite si ze je to duveryhodny podnik.zdaji se mi ty ceny prilis nizke.diky za radu.

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2005 13:44

Já bych se toho nebál taky jsem to od nich chtěl vzít ale nakonec jsem to koupil v autokelly sice to není brembo ale vzhledem k tomu že jezdím poklidně a brzdím spíš motorem tak mi to stačí a dal jsem za oba kotouče (hladky) a destičky 2100,-

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Tondach-sedanC16SE (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2005 18:00

Nevím přesně jak ceny,ale kotouče jsou to značkové,toho se není proč bát.Porovnej ceny třeba s www.zraly.cz,nebo zavolej do autodílů.Já tam mám Bremba,stály v servisu 1100Kc(s vnitřním chlazením).

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Jaspet (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2005 04:44


S firmou mjauto mám jen dobré zkušenosti. Seženou do druého dne téměř cokoliv za ceny která alespoň v Brně většinou nemají konkurenci. Prodavač má velmi dobrý přehled a umí poradit. Pro brňáky- prodejna je v Židenicích naproti dělnického domu (adresu si nemůžu vzpomenout). Doporučuji prozkoumat i jen tak pro zajímavost ceník každému, člověk se alespoň poučí co ho čeká, když se mu něco porouchá.

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Holzby.ml (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2005 10:11

Jaký je to kod Ate?

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Tondach-sedanC16SE (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2005 20:02

TO holzby ml:ATE je výrobce brzd.součástí-údajně snad dodává i do výroby Opelu-to mi řekli v obchodě-každopádně patří k tomu lepšímu na trhu.

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Cacio (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2005 21:20

Porovnej te si ceny a typy

vzduchem chlazené
[katalog.mjauto.cz];

Nechlazené
[katalog.mjauto.cz];

Re: ceny brzdovych kotoucu
Autor: Demure http://gsi.zde.cz (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2005 08:09

V Elitu mají přední kotouč originální díl pro Kadett GSi 16V s vnitřním chlazením za 1200,- kus. Se slevou pře zakaznicke cislo 1100,- za kus.
Ten samý na www.katalog.mjauto.cz je za 1090,- na dobirku.
Vrtaný od Bremba je 2100,- za kus - to rychle sjizdi desticky takze nedoporucuju.
<p align="center"><font face="Verdana, Arial" size="2"><a href="#" onmouseover="location.href='http://gsi.zde.cz'">[gsi.zde.cz];



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **  **    **  **       
  **   **   **     **   **  **   **   **   **       
   ** **    **     **    ****    **  **    **       
    ***     **     **     **     *****     **       
   ** **     **   **      **     **  **    **       
  **   **     ** **       **     **   **   **       
 **     **     ***        **     **    **  ******** 
Powered by Phorum.