www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
hadzanie autom ako pri defekt
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 07:10

Ahoj
Mam taky problem a neviem co to moze sposobovat.
Asi pred dvoma dnami sa mi stalo ze som isiel po dialnici a musel som zastavyt lebo som myslel ze mam defekt nakolko auto m dost hadzalo.
No defekt to nebol. Dalej som si vsimol ze to nerobi stale iba sem tam . Co to moze byt. Mozu to byt aj makke gumy?



Rasto

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: Tondach ASTRA F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 08:33

Jednou takhle jedu a házení předku jako blázen.Takže měl jsem uvnitř disků namrzlé kusy sněhu,byl rozbředlý,nasolený sníh-nic se nedělo,já zastavil asi na hodinu,auto bylo ve stínu a stačilo to namrznout.Blbost,ale pěkně nepříjemná.Jednou mi taky v těchhle sra...ách přestalo jít ABS,dokonale zabaleno do sněhu,ale to byly i podběhy tak vylepené sněhem,že se sotva točila kola.

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 13:50

Podívej se na stav penumatik, jestli nemají někde bouly a podívej se i na tlak, popřípadě si zajeď někam na zvedák a podívej se jestli Ti některé kolo nehází.

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: macil (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 15:08

Môžu to byť aj tlmiče.

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 03.01.2006 12:08

Mě se zas stalo že kolo mělo na pneu malou bouli a člověče ani nebyla vidět protože jsem jak naschvál vždycky zastavil na ní a navíc byla jako zevnitř ...dělalo to pěknou paseku

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 18:46

zdravím
Nevím jestli chápu dobře to házení myslíte jako, že drčí předek i volant tak, že je to hrůza.
to se mi teď v těch sračkách stalo na dálnici sem nemoh jet víc než 90 protože to bylo hrůza tak nevím jestli nemám stejný problém nebo něco jiného

Re: hadzanie autom ako pri defekt
Autor: Charlie (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 22:00

Jestli myslíš, že to hází jako když do tebe foukne z boku vítr a tak, tak zkoukni nápravy. Mě to teď dělalo taky a ještě bylo slyšet klepání, tak jsem na to mrknul a u pravýho předního kola jsem měl utržený příčný rameno na to mkoncovim silenbloku, nevydržela to podlaha, ono je tam taky dost slabej plech, takže mi čeká oprava, což oto, udělám si to sám doma, ale nejhorší je trefit to tam jak to bylo, abych moc nerozhodil geometrii.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   **     **  **     **   *******  
 ***   **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 ****  **         **  **     **  **     **  **        
 ** ** **   *******   **     **  **     **  ********  
 **  ****         **  **     **  **     **  **     ** 
 **   ***  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **   *******    *******    *******    *******  
Powered by Phorum.