www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Zahřivaní,brzdy
Autor: holandan (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 18:13

Nazdar,všem.dnes jsem se přidal k vám.Chci se zeptat,mně se zahřívá předni levé kolo asi brzdy.Mne se už na to díval mechanik a nasel valeček zarezlí,tak ho potřel vazelínou a sice 2měsice vydržel a zase se zadírá.Kdo mi muže poradit,jak na to.Chtěl bych si to opravit sám ale mám strach ze něco zmrvím.Já totiž jezdím z mým autíčkem do Holandska a v patek mam odjíždět.Mam opel kadett 1.7D rok 91
dik za radu.
Michael



Michael

Re: Zahřivaní,brzdy
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 18:28

Podívej se na kadett.cz/technika/brzdy

tohle je problém starých GM třmenů, nejlepší a možná i nejbezpečnější je výměna za třeny ATE, viz. odkaz nahoře.



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Zahřivaní,brzdy
Autor: harampak (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 20:26

Jedině ATE třmeny,nevěřil jsem ale nakonec jsem je sehnal a dal je tam.Nemá to chybu,do GM bych už nešel.

Re: Zahřivaní,brzdy
Autor: Ondra 1.7 TD (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2006 06:42

Možná najdeš inspiraci tady:

[www.opelastra.cz]

Hodně zdaru.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  ********    *******   ******** 
 **     **   **  **   **     **  **     **  **       
 **     **    ****    **     **  **         **       
 **     **     **     ********   ********   ******   
 **     **     **     **         **     **  **       
 **     **     **     **         **     **  **       
  *******      **     **          *******   ******** 
Powered by Phorum.