www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Ruční brzda
Autor: bob (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2006 14:48

Zdravím, mám takový problém, špatně (málo) mi brzdí ruční brzda.Bylo to o.k.,ale po rozebrání k vůli čištění kotoučů od rzi jsem po opětovné montáži zjistil, že mi to brzdí ale až na posledním zubu. Jak múžu seřídit lanka. Kde se nachází seřizovací uchycení lanek, pod autem nebo na tunelu zevnitř?

Re: Ruční brzda
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2006 15:11

Sice neuvádíš co máš za auto,ale pravděpodobně máš velkou vůli na samostavech,pokud jsi to měl rozebrané úplně.Zkus několikrát ,klidně na místě ,zatáhnout za brzdu až na doraz.Vůle by se měla upravit.Upevnění lanka je pod vozem.



Příspěvek upraven (06. 04. 2006 17:13)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******   ********   **     **   ******   
 **        **     **  **     **  **     **  **    **  
 **               **  **     **  **     **  **        
 ******     *******   ********   **     **  **   **** 
 **               **  **          **   **   **    **  
 **        **     **  **           ** **    **    **  
 ********   *******   **            ***      ******   
Powered by Phorum.