www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
loupání v předu
Autor: Hopp (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2006 17:59

Ahoj, vždycky, když na místě otočím volantem, tak se mi ve předu ozve nějaké loupnutí, jako když praskne kloub, nebo čep, ale technickou jsem teď prolezl bez problémů. Máte na to někdo nějaká názor?

Re: loupání v předu
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2006 18:48

Já sem ten samý problém měl na renaultu.Dělalo to uložení přední pružiny v šálku.Je to to co vidíš,když otevřeš kapotu.Dej na něj ruku a řekni někomu,ať točí volantem.Měl bys to cítit.Ale taky to může dělat i poloosa.To na technické zjistit nemusí.

Astra Caravan 98

X 16 SZR

Re: loupání v předu
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 14:45

HORNÍ ULOŽENÍ TLUMIČE,může tam být jen nečistota,ale i vybité celé uložení..



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  ********  **    ** 
 **     **  **     **     **     **        ***   ** 
 **     **  **     **     **     **        ****  ** 
 **     **  *********     **     ******    ** ** ** 
 **     **  **     **     **     **        **  **** 
 **     **  **     **     **     **        **   *** 
 ********   **     **     **     ********  **    ** 
Powered by Phorum.