www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
ABS
Autor: gonta (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 10:20

mam problem, chtel jsem se zeptat na cidla ABS kde je mam hledat ,jak to vlaste vypada? to je to jak je tam pripojena ta mekka gumova hadicka?? privod kapaliny to vim jak to vypada.. a kam to vlastne vede ta gumova hadicka jestli to je ona, na to ABS ? ..jak se vyrazuje ABS , blbne mi to , propada se mi pedal , i na asfaltu, kola se blokuji jako bez ABS zadne prerusovani neni.. tak bych to chtel budto odpojit nebo vymenit , ale nevim vlastne co vymenit , nikdy jsem to nevidel , Prosim poradi mi nekdo??? ,

Re: ABS
Autor: gonta (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 10:22

jo"" je to kadet 1,6 benzin

Re: ABS
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 10:46

Clovece..... Nejdriv si zjisti - vyblikej zavadu (viz FAQ, nebo Technika - motor - chybove kody), ktera Te rekne co je v neporadku, ale kazdopadne budes mit asi zavzdusneni brzdy kdyz se Te propada pedal.
Ale pokud jsi to nikdy nevidel, tak bych to nechal spis na nejakym automechanikovi.
Brzdova soustava neni zrovna vhodny misto na aute kde by se clovek mel neco ucit. Brzdy musi fungovat
Odpojeni ABS lze realizovat odpojenim jednoho z cidel na kolech.

Re: ABS
Autor: gonta (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 11:41

odpojenim jednoho z cidel na kole , "" ale kde to mam odpojit a jak?? ,meli mi kapalinu ovzdusnovali, ja to cidlo odpojim ale kde ho mam videt muze mi to nekdo trochu priblizit kde a jak , ho vyradit z provozu??? diky moc za kazdou radu""

Re: ABS
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 11:53

Na prednich kolech jsou cidla hned vedle homokinetickyho kloubu a vede z nej kablik o prumeru cca 6mm. Jdi po nem az narazis na konektor. Ten rozpoj....Ale nejdriv si vyblikej tu zavadu....

Re: ABS
Autor: gonta (IP zapsáno)
Datum: 24.04.2006 16:13

moc diky , ted to snad najdu ,



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **          *******   **    **        **   *******  
 **    **   **     **  **   **         **  **     ** 
 **    **          **  **  **          **  **        
 **    **    *******   *****           **  ********  
 *********         **  **  **    **    **  **     ** 
       **   **     **  **   **   **    **  **     ** 
       **    *******   **    **   ******    *******  
Powered by Phorum.