www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Pružiny, tlumiče nebo dorazy??
Autor: Dehet (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2006 15:05

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit.
Mam Opel Astra F Caravan, 12/96, 1,6i. Nasadil jsem na ní elektrony 195/50.
Na pohled úplně paráda, na pojezd taky, až na ty koleje. Ale když jsem jí plně zatížil tak mi při zhoupnutí crnkaj zadní blatníky o gumy.
Potřeboval bych poradit jestli vyměnit tlumiče, pružiny nebo jsem slyšel, že se tam daj dát podložky, ale to zase zvedne celý auto. Tak fakt nevim. Sportovní tlumiče taky nevim jestli by pomohly, protože jsou sice tvrdší ale minimálně o 2,5 cm a víc kratší. Pak jsem se tu dočetl o nějakejch dorazech, ale přesně nevim co to je smiling smiley
Pleas help. Díky za odezvu.

Re: Pružiny, tlumiče nebo dorazy??
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2006 15:55

Staci poradne hledat !!!
[www.opelastra.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **          ******    *******    ******    ******** 
 **    **   **    **  **     **  **    **   **    ** 
 **    **   **        **     **  **             **   
 **    **   **         ********  **   ****     **    
 *********  **               **  **    **     **     
       **   **    **  **     **  **    **     **     
       **    ******    *******    ******      **     
Powered by Phorum.