www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
jakou značku zvolit
Autor: ParanMax (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 19:53

Zdravím. Potřebujeme na Astře F C16NZ zgnerálkovat přední ramena. Výměnu silembloků a čepů. Potřebuji poradit pro kterou značku silenbloků a čepů se rozhodnout. Když jsem se díval na Autokelly tak jsem zjistil že vyjdou zhruba nastejno tak nevím jestli zvolit Delphi nebo Febi. Jestli s tím má někdo zkušenost poradte. A ještě jedna věc nikde numůžu najít šrouby, které drží to rameno. Je potřeba je taky měnit nebo můžou zustat původní(pravděpodobně budou ješte originál autko je z 95)

Re: jakou značku zvolit
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2006 20:57

Je doporučeno šrouby měnit,protože je na nich lepidlo pro zajištění.Jeden šroub je v nosníku-zespoda oválná díra a je v ose z vozem.Druhý šroub je taky v nosníku,ale vzadu a je skrz nosník,rameno a do karoserie svisle.Prostě jsou vždy tam,kde je silentblok.

Re: jakou značku zvolit
Autor: ParanMax (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2006 11:38

to vím kde jsou jen se ptám kde sehnat nové na e-shopu jsem je nenašel tak nevím.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **    **  ********         **  **     ** 
 **     **  ***   **  **     **        **  ***   *** 
        **  ****  **  **     **        **  **** **** 
  *******   ** ** **  ********         **  ** *** ** 
        **  **  ****  **         **    **  **     ** 
 **     **  **   ***  **         **    **  **     ** 
  *******   **    **  **          ******   **     ** 
Powered by Phorum.