www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Tlumiče TRW
Autor: martin (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2006 13:55

Ahoj, rad bych vědel jaký je obecný názor na tlumiče značky TRW, co se týče jejich kvality v porovnaní s cenou. Diky všem.

Re: Tlumiče TRW
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2006 18:16

Hele neblbněte všichni, kupte osvědčený značky vždyť to zas tolik nestojí.

Re: Tlumiče TRW
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2006 19:22

To beruna : Jen je nech, ted usetri a za rok budou kupovat novy. To nema cenu nekomu neco vymlouvat.
Zrejme jsou lidi bohaty natolik, ze muzou kupovat levny veci...

Re: Tlumiče TRW
Autor: Tomíno (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 08:08

Tak Beruno a Stando ...... TRW tlumiče jsou převlečené japonské KAYABY, které se od roku 2005 začaly prodávat pod logem TRW v prodejních sítích s náhradními díly TRW ( Lucas ).
Tlumiče se dodávají jak kapalinové, tak plynokapalinové a nejsou o nic horší jak ty, co si necháte namontovat v rámci servisních nabídek přímo ve značkovém servisu OPEL . Myslím si že TRW je střední a naprosto vyhovující kvalita, pokud tedy nějkdo nehledá tlumiče se sportovními vlastnostmi.

Mám jeden rok na autě namontovány plynokapalinové tlumiče TRW jak na přední, tak na zadní nápravě a naprosto bez problémů.
Cena : přední plynokapalinový - JGC105 - 1493 Kč / 1 ks
zadní plynokapalinový - JGT 161 - 778 Kč / 1 ks

Re: Tlumiče TRW
Autor: martin (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 09:23

Tak to sem mel vedet vcera :-), poucen z levnych starlinu sem hledal neco vyrazne lepsiho, i tedy zakoupil jsem nakonec plynokapalinove Excel G od Kayaby, ktere dokonce vysly o neco levneji nez TRW. Uz se tesim, az mi je tam namontujou.

Re: Tlumiče TRW
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 10:03

No a je to Kayaba nebo to není Kayaba, ona Dacia byla taky převlečený Renault. Nemluvím o nové Dacii.

Re: Tlumiče TRW
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 10:49

já taky moc nevěřím těmhle "skoroznačkám" buď ať se to jmenuje jako výrobce a nebo v tom hledám nějaký podfuk, o tlumičích starline mi taky tvrdili že to jsou monroe vyráběné na stejné lince a ve stejné kvalitě a pouze si je nechávají označit značkou své prodejní sítě :-(

Re: Tlumiče TRW
Autor: Tomíno (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 12:19

Kluci, je to KAYABA s nálepkou loga TRW.

Re: Tlumiče TRW
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 12:42

No tak dobře .

Re: Tlumiče TRW
Autor: Kubajs X15TD (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2006 13:03

Stejne na tech nasich ceskych silnicich jsou na tom skoro vsechny tlumice s zivotnosti stejne :-):-):-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********   **        ********         ** 
 **     **  **     **  **        **     **        ** 
 **     **  **     **  **        **     **        ** 
  ********  **     **  **        ********         ** 
        **  **     **  **        **         **    ** 
 **     **  **     **  **        **         **    ** 
  *******   ********   ********  **          ******  
Powered by Phorum.