www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
teče servo
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 07:10

Mám problém, teče mi servo a už to nejde nijak opravit, leda vyměnit, nemáte někdo servo na Opel Kadett 1,6i, r.v.1990, a koli by stálo, díky.

Re: teče servo
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 08:34

no nevím nejde opravit, to se mi nezdá, nestačilo by vyměnit gufera ??? jinak ale není jasné jestli se ti jedná hřeben nebo pumpu moody smiley

Re: teče servo
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:32

TO MARTIN:Opravdu není znát,jestli jde o převodku nebo čerpadlo..Převodku se servem mám a dal bych ji za 2000kč..737930666-Kopřivnice,Mám díly z celého Kadetta 1.6..

Re: teče servo
Autor: martin (IP zapsáno)
Datum: 19.10.2006 07:08

jedná se mi o převodku, pumpa je v pořádku, kámoš co se mi stará o auto to měl celý rozdělaný a je tam nějaká trhlinka v takovým kloubu, která nejde utěsnit žádným těsněním, stejně to vždycky začne týct, dohodnu se s ním a kdyžtak bych se ozval, díky.

Re: teče servo
Autor: Biko (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2010 19:19

Hoši mam takovej problem, teče mi ze servořizení...respektive prosakuje jak jsou spoje (Viz foto), jde sehnat tesnění nebo se musí sehnat cele řizení?Tece to i jak jsou pedály..Nevim jestli diky tomu že to prosakuje nebo zda je ložisko taky KO. Opel Kadett E 1992



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Biko (27.04.2010 19:20)

Přílohy: 51890B.jpg (19.2KB)  


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******    **    **  **     **  ********  
 **     **  **    **    **  **   **     **  **     ** 
 **     **  **           ****    **     **  **     ** 
 **     **  **   ****     **     *********  ********  
 **     **  **    **      **     **     **  **        
 **     **  **    **      **     **     **  **        
  *******    ******       **     **     **  **        
Powered by Phorum.