www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
pomoooc..zaseklé brzdy
Autor: kresh (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2006 15:13

zdravim..mám dost velkem problém, chtěl sem někam odjed tak sem nastartoval a mám nejak zaseklou ruční brzdu yawning smiley( nejjspíš to teda bude ručka..protože to brzdej zadní kola..nevíte please co s tim může bejt??????

Re: pomoooc..zaseklé brzdy
Autor: MELOUN (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2006 15:23

To ti přirezlo třeba jak prší a pak to auto stojí tak to tam narezne v bubnu.Mě to taky dělalo tak sem zdělal kolo a poklepal sem ten buben kladívkem a pak to šlo.Jinak může být neco utrhlého vevnitř bubnu.

Re: pomoooc..zaseklé brzdy
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2006 15:27

Co kdybys shodil buben a podíval se. Asi tomu něco je. Možností je dost. Např.:lanovody, samostavy.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **     **  **     **  **     ** 
  **  **   **     **   **   **    **   **   ***   *** 
   ****    **     **    ** **      ** **    **** **** 
    **     **     **     ***        ***     ** *** ** 
    **     **     **    ** **      ** **    **     ** 
    **     **     **   **   **    **   **   **     ** 
    **     ********   **     **  **     **  **     ** 
Powered by Phorum.