www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Po vymene lozisek neco klape
Autor: Tech (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 13:31

Zdar,
nechal sem menit loziska na predku a od ty doby mi zepredu neco pravidelne klape..pri nizsi rychlosti na dvojku a na hladky silnici to jde dobre slyset..gumy mi pred vymenou sice hucely pri vyssich rychlostech,ale nic neklapalo..co to muze bejt? Dikes

Re: Po vymene lozisek neco klape
Autor: Sargon (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 13:51

mno, tak to mam podobny tedka u sebe..pred 14ti dny sem vyjel ze servisu (meneny rid. cepy, stabilizator (jen jeden byl udajne potreba), rameno (levy) a serizeni geometrie..) od toho, co jsem od tama odjel jsem si taky rikal, ze mi neco lehounce klepe..tak si rikam, jestl to spis neni pneumatikama, pac nad 100 uz to znat nebylo ani na krasne rovne bezflekate silnici....

sice jsme nepomohl, ale abys tu nebyl sam, co to nekomu dela...

jinak este sousedovi to dela na vw polu, ale tam to budou stabilizatory jak vysity, uplne stejne nam to delalo na predchozi fabii...

(nissan 100nx)

Re: Po vymene lozisek neco klape
Autor: Tech (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 16:16

No aspon si nenapsal, jak je tady zvykem, ze mam hledat ve foru, takze dik. No mas ale asi pravdu, ze to bude v gumach, ted sem si jel jak magor zpatky prehodit na zimaky a z tema je to OK. Holt nemel sem kupovat jety gumy YOTO za 350/kus :-) Zdar

Re: Po vymene lozisek neco klape
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 18:27

Tech : tak se hned nečerti když Ti někdy někdo napsal, že to máš hledat ve foru.Je to sice pravda,ale kdo je tu prvně samozřejmě nemůže vědět co a jak.
Jinak já jsem taky koupil asi před dvěma lety jetý pneu a nic moc, sice to nehází, ale zase teď trochu utikají dbě přední a to to jsou Michelin Pilot. Myslím, že za ty prachy svou službu udělali,ale příště koupím už nové



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rom@n (07.05.2007 18:29)

Re: Po vymene lozisek neco klape
Autor: Tech (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2007 19:02

Je potreba se "spalit" nez clovek prijde na to, ze se novy gumy proste vyplatej no. Holt jsem se taky poucil.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********  **         *******   ******** 
 **     **     **     **        **     **  **    ** 
 **            **     **        **             **   
 ********      **     **        ********      **    
 **     **     **     **        **     **    **     
 **     **     **     **        **     **    **     
  *******      **     ********   *******     **     
Powered by Phorum.