www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Klepání na pravém rameni.
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2007 19:12

Zdravím zdravím...

Mam takovej problém.Před týdnem sem si koupil astru f 1.6 52KW 1995,
má to sportovní pružiny..a zjistil sem klepaní na pravé straně...Zdá se mi to jako spodní čep ale když auto zvednu tak a zahybu s kolem do vsech stran vule zadny..Ani cep spodni ani cep rizeni..Kdyz zahejbu s ramenem hejbe se to trochu v silenblokach ale spise jsou to gumy..Nevim cim by to mohlo byt..Kdyz jedu jakoukoli rychlosti volant se neklepe nic ale prejedu nejakou diru a ozve se rana neboli klepani.Zda se mi to jako ten kulak ale nevim envim..neni nekdo na radu???dik moc!!

Re: Klepání na pravém rameni.
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2007 05:41

Což takhle stabilizátor???

Re: Klepání na pravém rameni.
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2007 08:00

No já nevím nevím ale to by mě tlouklo do volantu ne??ale ozývá se to jen ze spodasad smiley Nevim jestli to neni kulak ale bez tatizeni se sni nehne mozna pri zatizeni.Hlavne tam mam 195ky kola...tak uz opravdu nevim...Jsem zvyklej na skudku 165grinning smiley

Re: Klepání na pravém rameni.
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2007 10:32

Tak urvanej stabilizátor mi do volantu nemlátil nikdy. Jenom to od spodu klepalo. Tak jako kov o kov a v určitých jízdních situacích auto trošku "plavalo". Ale tloukání do volantu .....to teda rozhodně ne.

Re: Klepání na pravém rameni.
Autor: WeNtiL (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2007 19:16

No tak jsem dnes sundal vicka od horniho ulozeni a tam nejakej chytrolin kterej to vlastnil predemnou dal roztrihanou dusi z kola aby to nemaltilo..a ja proc to i ujizdi ve vyjetejch kolejich smiling smiley)) Urco to bude ulozeni pac se kejve jak na kolotoci...pokud to pak neprestane dam na tvou radu a jdu na stabik...Jen me tak trochu zarazi ceny Od Kelly..Na jejich strankach amji nekolik hornich lozisek tlumicu a je tam jedno kolem 500,- a dalsi za 1300,-..fakt nevim jako co a jaky mam vybrat..ale vezmu to nejlevnejsi..mel bych na to mit az 25% slevu..budu to brat pres dilnu bratranku takze za nakupku a slevy jejich..doufam ze vic jak 1200 za opbe nedam i s tema myskama pod kastli nebo kam se to dava..Jinak do toho ulozeni sem dnes zkusil narvat silnou gumu tvrdou docela a uklidnilo se to..Ale obcas si zaklepe ale ne tolik..Asi uz sem otravnej co?grinning smileygrinning smileygrinning smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **    **  **    **  **    **  **    ** 
 **     **   **  **    **  **   **   **    **  **  
 **           ****      ****    **  **      ****   
 ********      **        **     *****        **    
 **     **     **        **     **  **       **    
 **     **     **        **     **   **      **    
  *******      **        **     **    **     **    
Powered by Phorum.