www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Mrtin (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2009 19:41

Dobry den chci se zeptat mam Opel Kadett GSI muj problem je Koroze podlahy a uložení přední nápravy chtel bych vedet vas nazor jak by jste vyresily tento problem a jestly nejake odkazi na stranky kde tyto veci dokoupit napiste je taky dekuju moc a piste prosim na e-mail-popkorn01@seznam.cz

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2009 23:52

Já bych to vyřešil tím, že bych tě nejprve naučil HLEDAT!!!
[www.opelastra.cz]

smiling bouncing smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Gizmo_CZ (19.03.2009 23:52)

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2009 05:58

Určitě Ti nikdo na e-mail psát nebude, je to tu už probírané téma, projdi si TP, použij vyhledávání.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 00:45

Ahoj kluci, chtěl bych se zeptat, zdali má někdo zkušenosti s vyvařováním té podlahy. Je lepší koupit přímo celý díl podlahy, nebo natvarovat plech?
Jde to od úchytu ramene až pod sedačku řidiče skorem. Není tam díra ale bylo to špatně vyvařeno a plech tam je příliš měkký. Nevím jak to bude s kvalitou těch plechů z druhovýroby. Některé druhovýrobové díly jsou opravdu děsivé kvality...

Karosář by to prý zvládl natvarovat, tak mě zajímá váš názor, jestli je lepší vzít celý díl podlahy nebo to nechat na něm aby si s tím vyhrál. Na jedné straně se mi nechce vyhazovat zbytečně peníze oknem, na druhé straně bych rád, aby to vydrželo nějaký pátek...

tady je ten díl - fir,ma Klokkenhorm - vůbec neznám...

[katalog.mjauto.cz];

__________________________________________________________________
Kadett E "Neela" - C13N >> C20XE swap

[picasaweb.google.cz]

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 06:55

Problem je jediny a zasadni. Novou podlahu asi uz nesezenes. Ja ji schanel pred cca 2ma lety. Spousty eshopu ji sice v nabidce sice jeste ma, ale sehnat ji uz nedokazou. Tenkrat sem sehnal jednu jedinou a to ji udajne objedvavali nekde v Holandsku. Ale treba se jeste nekde nejaka najde smiling smiley
Pokus mas sikovnyho klempire, tak to nebude pro nej problem.

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 06:56

Ona to hlavne neni vubec sranda, vzhledem k tomu, ze pod nohama je podlaha dvojita.
Z venku to vypada ze to neni nic hroznyho a kdyz se to kuchne, tak by to clovek nejradsi podpalil.

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 09:28

Já si to tu prolézal a dočet jsem se že je to tam skládané ze dvou dílů no. Ovšem jinak je to moje auto absolutně zdravé, i lemy jsem nově udělal, kapsy, prahy, přední lemy, vše jak nové. Bohužel jsem byl blbej a nechal jsem si tu část podlahy udělat od nekarosáře, který však slíbil že to udělá pořádně. Omyl. Dal tam nějaký alobal a taky to tak dopadlo. Měkký vypouklý plech...

Na jaře se bude měnit motor za C20NE tak bych měl rád z krku i starost o podlahu. Do toho MJ auto jsem volal a údajně dle nich by to bylo k dostání cca za 14 dnů tak jsem na vážkách, zdali to nechat na karosáři, kterej je fakt šikula nebo objednat ten díl. V tom dílu podlahy vlastně není žádná výztuha, je to taky pouze vytvarovaný plech s tou zátkou nemýlím-li se?

__________________________________________________________________
Kadett E "Neela" - C13N >> C20XE swap

[picasaweb.google.cz]

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 09:55

Vyztuha tam sice neni, ale tim jak je clenite tvarovana, zabranuje prohybani a pripadnemu drnceni,.
Tak ze pokud Te to na MJauto sezenou, tak jedine dobre. Ja takovy stesti nemel.
Kdyz mi posles mail, muzu Te vecer poslat par fotek z toho jak jsem to delal ja, abys vedel do jaky prace jdes. Vazne to neni zadna slast.

Re: Opel kadett-koroze podlahy a ulozeni predni napravy
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 14:22

No to věřím že to legrace nebude, ale nedá se nic dělat, nový auto je teď utopie a tohle ještě něco najede.

tady je můj mail, když budeš tak hodný, rád se podívám na ten horor grinning smiley


kubi.tunes@centrum.cz

__________________________________________________________________
Kadett E "Neela" - C13N >> C20XE swap

[picasaweb.google.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   **    **  ********   **    ** 
 **     **  **     **   **  **   **     **  **   **  
 **     **  **     **    ****    **     **  **  **   
 *********  ********      **     ********   *****    
 **     **  **     **     **     **         **  **   
 **     **  **     **     **     **         **   **  
 **     **  ********      **     **         **    ** 
Powered by Phorum.