www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Naprava =????
Autor: hlouš (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 11:10

cus borci...hele chci se zeptat.....dneska sem se pral se stromem a na astre f sem trochu vyhnul napravu..kamos ma doma z kadeta toho poslendiho pasovala by tam???diky moc za radu...

Re: Naprava =????
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 11:15

Predek je jinej, zadek ano.

Re: Naprava =????
Autor: hlouš (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 11:26

ok dik moc..tak tam prdnu tu z kadeta...ja sem prave dostal smejra v zatacce a oprel sem to o strom a hla se mi...leve zadni kolo mam do v-čka proste hnuty a na druhy strane na pravy to vyjelo o 5 cisel urco...mrknu na to dneska a mozna se tojeste opravy...dvere se vymeni a lem prevarit a zbytek dorovnat....prosim te a rovnou se zeptam uchyty napravy jestli se maj nejak zpevnit nebo se na to vykaslat auto neni zrezly nic.....

Re: Naprava =????
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 11:29

Ja se prave bojim, ze budou hnuty i ty uchyty napravy, to by se blbe rovnalo.
Neni duvod to vyztuzovat.

Re: Naprava =????
Autor: hlou (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 12:29

no vis jak jako kdyz to bude hnuty da se s tim neco delat??abych zvybecne nevyhodil penize za veci vis?je mi skoda to auto rusit......ale dost blbe se to dneska vyvrbilo no...

Re: Naprava =????
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 12:40

Nejdriv pod to vlez at vidis jak to vypada. Castecne to poznas i z druhy strany, kdyz vyndas zadni sedacky, jestli tam bude namuchlanej plech v miste kde prechazi do kufru, tak to asi ani nema cenu resit.

Re: Naprava =????
Autor: hlouš (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 12:43

jj takze sundat zadni sedacky a uvidime......hele kamo ja to nafotim vsechno a kdybych ti to poslal na mail rekl bys mi?vis co sice sem delal par let v servisu ale plecharinu jen takovy maly veci......budu rad kdyz to pujde.....diky moc....

Re: Naprava =????
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 12:52

Poslat to muzes, ale myslim, ze to poznas sam. Kdyz to bude zmuchlany u tech uchytu zadni napravy, tak to bude hodne prace... Skoro by potom bylo lepsi tuhle cast vyriznout z nejakyho jinyho auta a dost presne to tam navarit zpatky. A potom treba i vyztuzit, aby to byl sicher kdyz uz to nebude origo. Ale ani potom Te nikdo nezaruci, ze tam nebude nejakej problem v geometrii. Coz vlastne u zadnyho bouranyho auta.

Re: Naprava =????
Autor: hlouš (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2009 13:04

no tak mi drz palce.....ja se na to nejak mrknu budu to delat stejne u znamyho na dilne....je docela sikovnej tak snad se nm to podari..ale pokud to bude fakt hodne tak nevim nevim.,...ale jako zase nebyla to takova supa ...sice se to fakt hlo dobre o 4 cm na druhy strane ale ja mam pocit ze ta naprava uz byla hla jednou protoze sem mel leve kolo mirne do A.....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **     **  **      **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **   **  **  
 **     **  **     **  **     **  **  **  **    ****   
 ********   **     **  **     **  **  **  **     **    
 **         **     **   **   **   **  **  **     **    
 **         **     **    ** **    **  **  **     **    
 **          *******      ***      ***  ***      **    
Powered by Phorum.