www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Výměnil sem obě ramena-Astra F
Autor: Horys (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2009 06:23

Zdravicko,

vymenil sem na Astre F obe predni spodni ramena a daval sem i jednu novou stabilizacni tycku. Ale od te strany s tyckou mi prijde ze neco tupe obcas bouchne na nerovnosti. Chci se zeptat,jak moc ma bejt utazeny ten spodni srboub ty stabilizacni tycky kterej je utazenej pres ty dva silenbkloky do ramena. Nevim jestli jsem to neutahnul moc, docela sem ty gumy stahnul :-) Jeste me napadlo, kdyz si vsimnete obrazku,tak ty dve zlaty podlozky jsou prohnuty, na obrazku jsou tim prohnutym k tobe,ale ja je dal od sebe, nemuze to bejt ten problem? Ja predpokladam ze je to asi jedno,ale neco tam bouchat musi sad smiley

Diky



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Horys (25.07.2009 06:35)

Přílohy: tyc.jpg (15.5KB)  
Re: Výměnil sem obě ramena-Astra F
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2009 07:46

ty gumy mají být dotažené tak akorát aby se moc neprohnuly a tím nedocházelo k jejich praskání vlivem stárnutí gumy. To le neřeší to že ti tam "něco" bouchá - tím to nebude.

prost budeš muset vlíst pod auto a vše prohlédnout a pobouchat kladivem...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Výměnil sem obě ramena-Astra F
Autor: Horys (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2009 10:06

Jak pises tak jsem udelal, podlozku otocil, dotahnul o neco min ale akorat. Ale zjistil sem ze sem nemel poradne dotazenej ten vertikalni sroub co drzi rameno. Tak snad to bude ok a neupadne to. Moc duvery k tomu nemam, bude to chtit sem tam zkouknou jestli je to dotazeny. Ale konecne muzu jet i 120 aby se mi neklepal volant :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **          *******   **    **  **    ** 
 **     **  **    **   **     **  **   **    **  **  
 **     **  **    **   **         **  **      ****   
 ********   **    **   ********   *****        **    
 **         *********  **     **  **  **       **    
 **               **   **     **  **   **      **    
 **               **    *******   **    **     **    
Powered by Phorum.