www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Zimní pneu 2010
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2010 20:10

dojel jsem přes léto pětileté zimáky a ohlížím se po nových.
Máte někdo zkušenost s Hankook W440?
jezdím na standartním 175/65 R14
Pište a berte to jako anketu. smiling smiley

Astra F Caravan X16SZR

Re: Zimní pneu 2010
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2010 02:47

[fficial&client=firefox-a">www.google.cz]

Já mám Goodyear ULTRA GRIP 7+ - 175/70 R13 82T

a heslo : "KDE JINÍ KONČÍ MY ZAČÍNÁME" můžu s klidem říci. Fakt jsou suprový!!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Zimní pneu 2010
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2010 05:47

Ségra má ty 440 a je s nima spokojená, vysoký vzorek, velmi dobré záběrové vlastnosti, mírně hlučnější, měkká směs. Akorát je má ve 155/70 R13.

Re: Zimní pneu 2010
Autor: Biggest (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2010 08:59

Barum Polaris 2 - super guma s jedinou velkou slabinou - na mokru nenormalne dlouha brzdna draha, je treba s tim pocitat. Na snehu je ale excelentni. Takze komu to vyhovuje tak muzu doporucit.

Vybrony gumy: NOKIAN HAKKAPELIITTA 5 - prevelika spokojenost.

pisu to pro rozmer 175/65 R14

Re: Zimní pneu 2010
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2010 10:07

Barum Polaris 2 ??? Kamoš si je koupi na Octavii I a to co s něma zažil... Prej je hned v servise nechal sundat s tím, že letní gumy s polovičním vzorkem jsou na sněhu bezpečnější neš tenhle "brak"! Jen ale cituji jeho slova.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Zimní pneu 2010
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2010 21:43

Gizmo:
Já zimní Barumy mám.
A na suchu a na sněhu jsou v pohodě.
Jakmile je ale mokro, souhlasim, že je to jak na sáňkách smiling bouncing smiley...
Dojezdim je a už nikdy nekoupimspinning smiley sticking its tongue out...

Jinak gumy, které mě velice příjemně překvapily, tak naprosto obyčejné Debicy Frigo ze supermarketu. V akci na konci podzimu za 3000,- obuješ celé auto a gumy mají na normální ježdění solidní vlastnosti. Má je sestra, táta a asi pět kamarádů a nikdo si na ně nemůže stežovat... Až budu kupovat zimáky asi si je koupim taky...
Rozumná kvalita za rozumnou cenu thumbs down...

Re: Zimní pneu 2010
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 07:09

Polarisky 2 jezdím zatím dvě sezóny a s vyjímkou vyšší hlučnosti nemám vážné výhrady. Samozřejmě se nemohou rovnat prémiovým pneumatikám, ale na běžné dojíždění do práce poměrem cena/výkon plně postačují. Jinak Debica Frigo jsou okopírované Ultra Grip 5 takže tomu i odpovídá jejich charakteristika. Nějaké testy pneu jsou třeba zde [www.nejlevnejsi-pneu.net]

Re: Zimní pneu 2010
Autor: Tondach Astra F C16SE (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2010 20:52

Já pořídil vloni vítěze testu kategorie 185/60-14" dle ADAC winking smiley a nemůžu než pět chválu-cena byla tehdy ještě nižší,přesně 1040Kč/kssmiling smiley
[pneumatiky.heureka.cz]

Re: Zimní pneu 2010
Autor: palucko (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2010 00:17

No ja som mal na aute zimné MATADORky MP56 175/65 R14 , myslim že teraz sa už ani nevyrabaju konkretne čo som mal ja a absolutna spokojnosť , boli sice mäkšie ale v zime držali v pohode , ani vo väčšom snehu som sa nemusel hambiť za svoje motoristické výkony smiling smiley

Nižšia cena
Podpora vlastného výrobku (Slovenského)
Dobré vlastnosti smiling smiley

Kadett E caravan 1.7D



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil palucko (01.12.2010 00:42)

Re: Zimní pneu 2010
Autor: Cosmo (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2010 15:24

O par dni prezuvam tiez. Objednal som Matador MP52 175/70 R13. Mali celkom dobru cenu a podla info na nete nevyzeraju najhorsie. Dufam, ze budu dobre.

Kadett E 1.7D



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  ********  ********  **     **  **    ** 
       **  **        **        **     **  ***   ** 
       **  **        **        **     **  ****  ** 
       **  ******    ******    **     **  ** ** ** 
 **    **  **        **         **   **   **  **** 
 **    **  **        **          ** **    **   *** 
  ******   ********  **           ***     **    ** 
Powered by Phorum.