www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
pneu
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2012 07:54

dobrý den,mám Astru F 1,6i SZR r.v.2000 a mám možnost výhodně koupit pneu i s diskama 6J R15 4x100 ET 49 s pneu Michelin Energy 185/55/15.Můžu to na tu Astru dát?

Re: pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2012 09:22

Pokud je mas zapsane ve velkem technicaku, tak bez problemu.

Re: pneu
Autor: Deny (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2012 09:58

mám tam pouze 185/60/15

Re: pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2012 10:06

Samozrejme ze je tam dat muzes, z technickeho hlediska no problem.
Problem vznikne na STK a samozrejme v pripade nehody.
No a taky pojedes mensi rychlosti, nez ukazuje tachometr. Resp. ono to tak je i takhle, ale s nizsima pneu bude rozdil vyraznejsi.

Re: pneu
Autor: rock (IP zapsáno)
Datum: 27.09.2012 09:46

můžu doporučit výběr pneu na [superlevnepneumatiky.cz] a ještě na [pneumatikylevne.com]

Re: pneu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.09.2012 10:02

Ono zase pozor na SUPERlevne pneumatiky. Vetsinou jsou made in China a potom byvaji problemy s vyvazenim a i kdyz se to nejak povede za chvilku se to opet rozvazi (bohuzel vlastni zkusenost). Nemluve o velkem mnozstvi zavazi. Tak ze ono je lepsi si priplatit, nez potom porad litat ke gumari na vyvazovani.

I kdyz dneska clovek nevi co jsou pneu zac i kdyz je tam napsano made in EU smiling smiley

Re: pneu
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 27.09.2012 20:54

Nehledě k tomu, že mám zkušenost, že pneuservis dá většinou nějakou slevu na gumy koupené u nich, nebo alespoň na montáž. Takže superlevné pneu najednou ve výsledku tak levně nevyjdou.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **     **  **         ******   **     ** 
       **  **     **  **        **    **  **     ** 
       **  **     **  **        **        **     ** 
       **  *********  **        **        ********* 
 **    **  **     **  **        **        **     ** 
 **    **  **     **  **        **    **  **     ** 
  ******   **     **  ********   ******   **     ** 
Powered by Phorum.