www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
při sešlápnutí plynu táhne do prava
Autor: PetrN (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2014 13:41

Dobrý den,prosím o radu mám Opel Astra G 1.7DTi při normální jízdě normál ale při jakékoliv akceleraci mi auto táhne do prava.Čepy,stabilizátory,uložení stabilizátoru vše nové.Děkuji

Re: při sešlápnutí plynu táhne do prava
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2014 16:24

Zajeď si na STK, aby ti zkontrolovali nápravu. Popiš jim svůj problém. Většinou se toto stává při použití nedobrých silentbloků. Jsou měkké a při jakékoliv kontrole se jeví jako normální a při zatížení uhýbají. Dle mně to dělá zadní silentblok na levém rameni. Měl jsem něco podobného. Silentblok byl měkký a mačkal se. Bohužel se to nedalo poznat na zvedáku, ale na těch rozpínacích deskách STK. Ty vlastně simulují chování nápravy při rychlé jízdě.
Mi takové věci na STK dělají vždycky grátis. Při odjezdu jim stejně vždycky něco položím k vratům mimo kamery :-)

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   *******   **     **  **    ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  ***   ** 
 **     **      **    **         **     **  ****  ** 
 *********     **     ********   **     **  ** ** ** 
 **     **    **      **     **   **   **   **  **** 
 **     **    **      **     **    ** **    **   *** 
 **     **    **       *******      ***     **    ** 
Powered by Phorum.