www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: xsam (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 19:24

1. Ahoj mam Blaupunkt SC 202 nejedemi FM rozsah. Takze odeslo neco z FM obvodu. ma nekdo zkusenost?

2. Kdyz si koupim nove radio na ISO konektor (nebude original), tak to pripojim na stavaji konektor co je v Astre F? nezavazi tam ta cast, ke ktere je tedka pripojen TID.

dik za info SAM


Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2005 04:53

Když si koupíš fungl nové rádio, tak u každého je originální kabeláž. Tu tam dáš na místo té co tam máš teď a nic neřešíš. (já jsem nic neřešil) :-)
Na TIDu zůstane svítit čas a teplota. Pokud chceš aby ti na TIDu svítil i datum odpoj vodič signálu z rádia do TIDu.

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2005 05:29

Na většině autorádií dnešních je ISO konektor, který má dvě pole (napájení a repro) a ten trojitý konektor se tam nedá zastrčit. V podobné situaci jsem musel vyjmout originální kastlík ve ktrém bylpůvodní ISO zacvaknutej a vytvořit si asi 10cm kablík ISO - ISO se dvěma koncovkama a tím propojit radio a původní konektor v autě. tím se odpojí i panel s hodinama od rádia, takže na panelu je stále čas,datum a teplota. Pokud má to rádio i třetí konektor asi by se to dalo zapojit včetně panelu, ale musel bys vědět co a kam. Já jsem měl na tom novým blaupunktu něco úplně jiného než iso a zatím jsem se o propojení ani nesnažil.


Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: kolsa (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 11:05

no, jeden rmg jsem vymontoval ze sve astry a lezi mi doma nekde ve skrini. Posli fotku, jestli to je to samy a ja ti ho klidne venuju. fm rozsah funguje, jen me nastvalo, ze nefungovala kazeta a uz nesla vyndat, tak jsem ho vyrval (nechtelo se mi pak uz spravovat)a dal tam sony. a jsem sopkojený.

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: kolsa (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 11:17

jeste doplnim, ze to radio je s externim displejem a je to skutečně blaupunkt sc-202. takze je k mani za dekuju.(kdyby ho nekdo potreboval)

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: souba (IP zapsáno)
Datum: 15.06.2006 17:10

U autoradia Blaupunkt SC202 po odpojení a znovu připojení se na displeji objeví " 7 SAFE " najde nastavit kod pro odblokování. Ostatní tlačítka nereagují. Budu rád za každou radu.

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: Evžen (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2008 21:45

U autoradia Blaupunkt SC202 nejde nastavit kod prosím někoho o radu jak zjistit servisní kod a nebo jak toto autoradio odkodovat předem děkuji.E

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: Misa (IP zapsáno)
Datum: 19.06.2008 12:21

Prosim Váás neznáte někdo kód rádia Blaunpunkt SC 202??

Re: Blaupunkt dvd vysouvací
Autor: Dougis Kináč (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2008 13:22

Dobrý den všem
mám jaký si velký problém se zapojením autorádia Blaupunkt DVD nemohu sehnat konektory pro zapojení repro a napětí značku atorádia jsem nevyčet a tak neznám jeho přesný název ale foto autorádia zašlu muže mi tedy někdo pomoct díky moc Dougis.

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: michal mukensnabel (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2008 15:29

souba napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U autoradia Blaupunkt SC202 po odpojení a znovu
> připojení se na displeji objeví " 7 SAFE " najde
> nastavit kod pro odblokování. Ostatní tlačítka
> nereagují. Budu rád za každou radu.

Re: Blaupunkt SC 202 - nefunkcni FM + ISO konektor
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2008 17:58




Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******    ********   ******   **     ** 
    **     **    **   **        **    **  ***   *** 
    **     **         **        **        **** **** 
    **     **   ****  ******    **        ** *** ** 
    **     **    **   **        **        **     ** 
    **     **    **   **        **    **  **     ** 
    **      ******    **         ******   **     ** 
Powered by Phorum.