www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Nedrzi mi CAR300
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 06:39

Opel ASTRA F:
Mam tam radio CAR300, ale nedrzi mi tam poradne, ma tam byt to radio jen zastrcene? A drzet jen za ty packy co jsou na radiu?

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Honzaa (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 06:57

Co to je??? ......nedrží mi tam pořádně.

Já měl CAR200 a měl jsem ho jenom šoupnuté v tom rámečku, zakotvené pomocí paciček a ani se nehlo. Byl to takovej celorámeček.
Už mám teď třetí rádio a vždycky jsem ho měl (mám) jenom zacvaklé v rámečku a nikdy se ani nehlo. To už byly jenom takové čtvrt rámečky.


A tak mě k tomu ještě napadá jedna otázka.

Kotvíte někdo rádio i pomocí toho zadního šroubu???
Vůbec si nedokážu představit jak bych to dělal. To bych snad musel rozdělat palubku. :-(

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 07:33

Tam je nejaky kotvici sroub? Pacicky jsou v pohode, ale stejne tam nedrzi, nechapu jak je to mozny, tak jsem myslel, jestli tam v tom neni nejaky figl...
Zastrcim ho tam, ale nechce drzet.

Jo a nevite kde je v Praze nejaka dobra prodejna na autodoplnky? Jsou jich sice mraky, ale dobrych moc neni. Chci koupit bic na antenu. Minuly tyden jsem nasel jeden dobry link na netu, ale ted tu adresu najit nemuzu.

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Honzaa (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:08

No u každého rádia co jsem potom kupoval byl kotvící šroub. Pomocí něho se rádio kotvilo kdesi vzadu(zadní strana rádia přesně ve proszřed) do nějaké konzolky nebo palubky nebo co já vím.
I ten celorámeček na CAR200 tam má díru a výklenek na ten šroub. Ale fakt nevím, jak bych ho tam dostal.

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:14

Juknu na to jeste... myslel jsem ze to radio tam jeste drzi nejaky imbus

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Honzaa (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:23

A to rádio se ti hejbe jenom v rámečku nebo i s rámečkem???
Máš v tom rámečku pořádně vyhnuté ty kovové "výlisky" aby se to nemlelo???

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:44

Honza: Kromě toho pidirámečku tam mám ještě jeden plastový, který je za ním. Myslím, že je originál, byl tam s rádiem CAR 300. Když jsem nedávno měl rozebraný středový panel a zapoměl ho tam dát, rádio se pěkně viklalo.

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Honzaa (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 08:51

To Zdeněk:

Tak žádnej plastovej rámeček tam teda nemám. Celé rádio Panasonic mi drží v tom pidirámečku a ani se nehne.

Jinak to CAR200 je v takovém celorámečku ovšem kovovém. Ten jsem tam nemohl nechat bo ten Panasonic má jiné uchycení a jinak konektory vzadu.


Pokud někdo bude chtít můžu ten celorámeček i s CAR200 vyfotit a mignout to sem.

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 13:04

Ja si myslim, ze bych tam mel mit ten celoramecek, protoze tam mam jen radio, ktere je v panelu(palubka), ale nic jineho, takze ty packy se nemaji za co poradne chytnou a vykla se to/.

Retongue sticking out smileyrosim o pomoc odblokování CAR 200 (D).ostatní generátory na vyší modely rádíí ,jsou na netu k mání .vč.GM0200V4944662
Autor: Jan (IP zapsáno)
Datum: 20.12.2006 19:40

Prosí pomozte.Koupil jsem auto avšak bez kodu,pří prohlídce pojistek to dopadlo jak dopadlo.Všechny generátory na netu jsou na 300,400,500,700,modely.Ale na CAR 200 nemužu nic splašit vč.GM0200V4944662

Re: Nedrzi mi CAR300
Autor: emichal (IP zapsáno)
Datum: 12.01.2007 10:47

kod radia GM0200V4944662

je 1729



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********   **    **  **     **  ******** 
 **    **   **     **   **  **   **     **  **       
 **    **   **     **    ****    **     **  **       
 **    **   ********      **     **     **  ******   
 *********  **     **     **      **   **   **       
       **   **     **     **       ** **    **       
       **   ********      **        ***     ******** 
Powered by Phorum.