www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2005 10:20

zdarec,chtěl bych si koupit tyhle repráky do astry f, do předu, jsou to komponentní repra,ale jonm 13,zajímalo by mě, jestli s něma má někdo nějaké zkušenosti a taky je jestli je velký rozdíl mezi 13 a 16,co se kvality poslechu týče a jestli se do předu ty 16 vlezou?? A taky by mě zajímalo,jestli je dobré dát do zadu taky komponentní repráky nebo nějaký obyčejný třípásmový stačí??? Za připomínky moc dík ;o)

Re: repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2005 08:24

Podívej se do katalogu Dexon maj slušný ceny slušnou kvalitu a výběr.

Re: repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2005 10:10

Už sem na to mrkl...akorát nevím,jestli se tam vlezou ty 16? Nevíte někdo,jestli je potřeba nějaké redukce?? Nějak to nikde nemůžu najít........

Re: repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2005 13:38

Člověče někde se to tu už probíralo, na 165mm repra je potřeba úprava té plastové kapsy co je repro a montáž MDF kroužku. Úprava to není drahá, myslím, že jsem někde viděl i MDF kroužek přímo udělanej a stál asi 350kč za jeden.

Re: repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2005 11:55

mdf kroužek,jo?? Tak kdyby sis náhodou všiml,kde si to voděl,tak dej prosím tě vědět, třeba bych to zvládl sám...díkec

Re: repro Helix HXS 135 ESPRIT
Autor: Stanley (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2005 10:21

No já mám na Káďovi Helixy, ale blue řadu kvůli nízké hloubce repráků ...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  ********  **    **  **     ** 
 **     **   **  **   **    **   **  **   **     ** 
 **     **    ****        **      ****    **     ** 
 *********     **        **        **     **     ** 
 **     **     **       **         **      **   **  
 **     **     **       **         **       ** **   
 **     **     **       **         **        ***    
Powered by Phorum.