www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Jaké autoradio?..
Autor: Ondra (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 18:46

Pánové porďte, plánuji koupi autoradia do Opla Astry F r.v.97. Pocitám s rádiem tak max do 4000,-Kč.. Na trhu je jich opravdu mnoho.. Musi prehravat MP3, jinou popminku nemám. jinak poraďte tedy kterou značku, já vybírám třebas z Boss, Kingstech, Medion, Pionner, Panasonic... Dík

Re: Jaké autoradio?..
Autor: René Kostřica (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 19:20

Jednoznačně Pionner, ale dnes to máš jedno. Když si koupiš to či ono rádio(nové) na všechno máš záruku 2.roky! Musíš vybírat jestli chce mít v autě ducot nebo pianko, k ducotu potřebuješ taky dobrý zesák. Montuji to už do aut pěkných pár pátku, tak vím o čem mluvím.


Re: Jaké autoradio?..
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 19:52

Ondro na ci si tak myslis, ze tady je to vyhledavani???...

Re: Jaké autoradio?..
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 12:24

Clarion 358 RMP,kvalitní zvuk a cenovka lehce na 3...

Re: Jaké autoradio?..
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 14:21

treba tohle:-)
[www.discomp.cz]

Re: Jaké autoradio?..
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 18:23

Zdravim.......... kup si takovy aby mělo 4x50w vystup,vystup na zesik,a docela dobra wěc LOUDNESS...zvíraznění Basu.........

Re: Jaké autoradio?..
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 19:11

Záleží co od toho chceš, nejlepší tunery mají Blaupunkt, Pioneer, Kenwood, Alpine, Clairon. TO samé platí o CD mechanikách. Základ je výstup 4x45 nebo 4x50 MOSFET.
Podívej se na Pixmania.com + si projdi tohle forum, už jsem to tu a nejen já, psal víckrát.



Opel Kadett, 3dv. C16NZ, Jičín

Re: Jaké autoradio?..
Autor: mildy (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2006 05:51

fce LOUDNES akorát przní zvuk.....

mám v autě Panasonica jen CD a můžu doporučit, nepřeskakuje a v mp3 verzi:
[www.hifishop.cz]

jen příklad, jak říká Standa... strýček GOOGLE ti rád poradí :-)



Omega B Y22XE, r.v.2000 kombi

Jake autoradio s CD/MP3
Autor: henk (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2005 14:15

Ahoj chlapy mohli by ste my doporucit jake autoradio (dobre) do 3000Kc s CD/MP3 aby sel s displeyem v Oplu dikas za prispevky a za rady zatim zdarek.

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2005 10:47

tak to si sežen tak akorát kazetu do originál radia a k tomu discmana jen redukční modul aby chodilo např sony radio s origo displeem stojí 3000kč

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2005 12:07

Za tři tisíce toho moc nekoupíš, pokud si vzpomínám tak kenwood má výstupy přímo na Opel, ale nemůžu si vzpomenout tu adresu na které jsem to našel. Ale pokud sháníš kvalitní rádio, tak vybírej Alpina, Blaupunkt, Kenwood. Sony je kvalitní až za moc peněz.

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2005 12:17

Už jsem to našel, podívej se na odkaz, nebo na přílohu, cena 5000kč a je to i s interfacem pro připojení na displej OPEL

[www.procar.cz]


Přílohy: radio.jpg (102.6KB)  
Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Konýček (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 10:41

Mam DAEWOO RACER a ja tam mam SONY RX 220 (4x 50W) alebo tak nejak proste s eqalizérom a pripojením na externý zosilovač X-PLOYD. Je to dosť dobré rádio a som s nim na výsosť spokojný (zosilovač tam chcem dať aj so subwooferom CREATIVE 5+1 kamarad to mal vo favoritke a bola to absolutna šupa)

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Ondra (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 11:14

Autorádio MEDION Microstar MP3 (Micromaxx)

*Autorádio s CD přehrávačem, CD/CD-R/MP3 kompatibilní, podpora ID3 tag, výkon 4 x 25 W, přednastavený ekvalizér, digitální tuner AM/LW, 30 pamětí, RDS, odnímatelný panel, záruka 24 měsíců

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 07:44

Myslim ze k tomu radiu treba dokupit ten interface box aby to slo aj na TID a ten BOX stoji tolko co to radio.
Na radiu je len vystup na interface box ale interface box nie je sucastou.



Rasto

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2006 12:22

[www.discomp.cz]

myslim ze to je jak se rika hodne muziky za malo penez sama ho mam tedy model pred nim a naprosta spokojenost slape jako hodinky.. super:-)

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2006 12:33

Koukal jsem na něj, vypadá skutečně dost dobře a cena lidová, ale předpokládám, že ho nezapojím tak, aby mi ukazoval origoš opel - displej na palubovce. Je to tak?

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2006 12:55

To Pepíno:

Takže zaprvé. Na palubovce ti ukazovat určitě nebude. Páč palubovka je v tělocvičně. A u nás se tam autem vjet nedá aby ti to ukazovalo na palubovce. :-)

A zadruhé. Proč všichni chcete aby to ukazovalo na TIDU??? Dyť je to snad jedno, jestli to ukazuje na TIDU nebo na displei rádia. Ty displeje jsou už dneska úplně někde jinde než je displei TIDU. Mě to třeba vůbec nevadí, že mi to nejde na TIDU. Jsem za to i rád. Svítí mi tam pořád datum.

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 02.02.2006 09:40

to Pepíno: Presne jak pise honza myslim ze to je zbytecny budte radi ze se vam tam ukazuje cas a datum a teplota a kdovi co jeste a displeji radia nechte ukazovat to svy.. :-)))) je to idleani kombinace:-))
jinak to radijko je super...

Re: Jake autoradio s CD/MP3
Autor: Brano (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 12:29

a ako to je s ovladanim na volante, da sa to pripojit k spominanym radiam - nemam s tym skusenosti



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **        **        **  **       
 **     **  **     **        **        **  **       
 **     **  **     **        **        **  **       
 **     **  **     **        **        **  **       
 **     **  **     **  **    **  **    **  **       
 **     **  **     **  **    **  **    **  **       
  *******    *******    ******    ******   ******** 
Powered by Phorum.