www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Mid-Radio (RDS)
Autor: Danny (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2006 17:01

Cau vsici, montoval sem do astry F mid, vsechno je ok akorat mi to nekomunikuje s radiem...radio je org opel...omlouvam se jestli se to tu resilo, nenasel sem to

Re: Mid-Radio (RDS)
Autor: erik (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 20:17

Zdarec Danny, na kolik to vyslo (TID) a hlavne jak dlouho to trvalo?

Re: Mid-Radio (RDS)
Autor: rasto (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2006 07:35

to b7y zaujimalo aj mna kolko to vyslo



Rasto

Re: Mid-Radio (RDS)
Autor: Salada (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2006 13:33

Tak toto jsem dnes take uspesne dokoncil. MID (podle servisu ze stare Vectry - na nem bylo napsano Astra F) z vrakace za 1000,-, par konektoru a dratu, 2 tlacitka.
V servisu mi to za 480,- preprogramovali (cekal jsem min) a chodilo to ale s radiem se to nebavilo. Tak jsem se vratil, odtahli to dovnitr a za chvili bylo vse OK. Pred preprogramovanim radio chodilo. Asi neco opomeli.

Re: Mid-Radio (RDS)
Autor: Danny (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 10:26

Cus vyslo me to na necelejch sedm stovek.Koupil sem ho na inzerat za 500 + posta. Konektor samozrejme z kompu,ten sezenes za kačku, kabeláž, a nervy.......jo a tlacitka, no to byl mazec,to si pohrajes. A dělal sem to skoro tri dni ( nejsem profík )

Re: Mid-Radio (RDS)
Autor: Salada (IP zapsáno)
Datum: 04.04.2006 10:52

Ja pouzil normalni tlacitka do panelu z GM a dal jsem je do toho ramecku co je kolem pristrojovky (doprava dolu). Tam je to dobre pristupny.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   ********  **     **  **       
 **        **     **  **        **     **  **       
 **        **     **  **        **     **  **       
 ******    ********   ******    **     **  **       
 **        **         **        **     **  **       
 **        **         **        **     **  **       
 ********  **         **         *******   ******** 
Powered by Phorum.