www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Vymena repro v Gcku
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 07:53

nějak si nemuzu pomoct, jesště jsem to Gčko nerozdělával , ale zdá se mi že jsou tam 13ctky a celý dveře drnčí, když jsem měl Feldu koupil jsem takový hlinikový samolepící plásty resp. takovou roli a vylepil tim cele dvere a udelal ze dreva redukce na 16ctky (tento matros se používá na zatesnení komínů snad ) mají to v OBI......a ani nezachrčelo, vyhodil jsem teď v Gčku CAR 300 a dal tam Pincka a jen to trocha zesilím už to drnčí v obou dveříchsad smiley

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 07:54

jo a ještě nevím jak je to tam zapojené nebo mam spatně propojené kábly u Eurokonektoru , ale jak vytahnu kliček rádio se uplne vynuluje , nejde tam zadne stale napetí!!!!!pak musim vse znovu nastavovat!!!!nevite čím to je?
diky!!!Roman

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:11

kdyz nedrzi nastaveni radia po vypnuti klicku, tak spoj zlutej drat s cervenym, uz se to tady mnohokrat resilo.
Nebo si staci prostudovat manual se zapojen k radiu.

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:15

Aaaa super dekuji ......z Eurokonektoru jdou dva napájecí myslím...tak to nejak popřepojím ten jeden jde určo na pevno a druhej asi teda ten žluten na klíček že??????bojím se sundávat tapec a tak chci vytlumit dveře...bojím se toho a nevím kudy nejlépe tahat kabely na zesák
co myslíš Stando?dík ROman

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:26

Je to tak jak rikas Romane...:-)
A kde budes mit zesilovac, nekde vzadu?? Origo kabelaz jde pri levym prahu az dozadu, tak bych vyuzil stavajici cestu a pridal k tomu dalsi kabely.

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:33

No ja ti ani nevim , ted jsem volal tady v Brně Janečkovi co montuje audio do auta a říkal že pres vepředu je u AstryG nejakej atyp velikosti repra nejak 15.5 nebo co ale že má redukci na to takže v pohodě.....mám ve dveřích elektroniku tak se bojím jestli ten tapec jde v pohodě sundat, potom bych to vytlumil a koupím nějaké komponenty a vyhodím tím pádem i ten výškáč co tam je ...jsou to chcrchle od výroby co tm jsou smiling smiley
jinak druhé repro je v zadních dveřích , tak ty kabely vedou asi jen tam a asi oběma směry , tak nevím jestli na to někde navázat nebo to vést znovyuž zepředu??je tam hrozne plastů nevím jestli to bez újmy rozdělám....
Jinak zesilovač si chci dát dozade do kufru jen ta Woofer....takže zepředu 2 napájecí , jeden pevnej a druhý ovládání spojený s EUROKektorem (modrý drát myslím), a potom to uzemín na zasní světlo třeba .....nevím no jestli jsi to nějak podobně tunil anebo máš zkušenosti se sundáním tapecu nebo tak , ale hrozně mi to v těch dveřích drnčí!!!!
Roman

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:46

Predne rikam, ze s AstrouG nemam absolutne zadny zkusenosti. Nicmene: Kdyz uz, tak kabely tahej komplet novy patricnyho pruzeru a NEZEMNI !! to nikde na svetla nebo podobne. Kostra musi bejt jen jedna spolecna a co nejlepsi.

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 08:47

No zemnil jsem tak zesak a v pohode........ a kabely na ten vykon 40W sinus treba staci ty co tam jsou jestli nejsou nejaky polamany mi bylo receno , kdyby sly repro pres zesak tak asi vetsi prumer, ale takhle na ty standartni vykony z radia nevim no

Re: Vymena repro v Gcku
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2006 10:33

Na standartni vykon z radia stavajici kabelaz staci.
Zemnit zrovna zesilovac nekde daleko od napajeni neni vhodny. Az to prehori, nebo budes mit brum v repro, tak na to prijdes.
Cim vic zemnicich uzlu, tim se muze vyskytovat vic "bludnejch proudu".



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **     **   ******    *******  
 **     **  **        **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **        **     **  **               ** 
 *********  ******    **     **  **         *******  
 **     **  **         **   **   **               ** 
 **     **  **          ** **    **    **  **     ** 
 **     **  ********     ***      ******    *******  
Powered by Phorum.