www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
rozebrání antény
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2006 08:40

Ahoj, při zapnutí rádia se mi nevysune anténa a jen tam asi 6x nahlas rupne, jak asi přeskakuje nějaký ozubený kolo. prut nejde vytáhnout, ani když mu pomáhám rukou. Asi by to chtělo rozebrat a vyčistit, ale nevím kde začít a jestli když to rozdělám, nevyletí z toho třeba nějaký pružiny (abych to pak dal vůbec dohromady) ? Asi taky budu muset koupit novej prut, jestli ten starej je zarezlej, že?
Dík
(připadá mi že jsem to rozebírání už někde četl, ale nemůžu ho tady najít)

Re: rozebrání antény
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2006 09:17

A co použít " Vyhledávání" ??
Potom bys určitě něco našel :-) třeba tohle:
[www.opelastra.cz]

Re: rozebrání antény
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2006 11:49

jo to je ono
hodnej brouček

Re: rozebrání antény
Autor: DušanN (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2006 10:28

Ahoj, měl jsem stejný problém jen s tím rozdílem, že se anténa vysunula o dvě pole. Návod na opravu jsem nikde nenašel a tak jsem udělal následující: Odšrouboval jsem z antény horní čepičku a navlékl jsem závaží, čepičku jsem zašrouboval zpět a anténu jsem pomalu vyrážel ven. Některé části prutu byly zalepené nečistotami a některé pomačkané. Prut jsem opatrně! porovnal kleštěmi a namazal. Anténa mi chodí jako nová.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   *******   **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **     **  **     **  **     **  **     **    ****   
 **     **   ********  **     **  **     **     **    
 **     **         **   **   **    **   **      **    
 **     **  **     **    ** **      ** **       **    
  *******    *******      ***        ***        **    
Powered by Phorum.