www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Nesquik (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2007 11:51

Mám Fko 3dv. r.v. 1995 a chci si dát jiný rádio. nevím ale co to udělá s tím displejem kde je teploměr datum a RDS. bude svítit jen datum nebo nepůjde vůbec? Origo rádio je CAR300. Dííík

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Ranger (Dan) (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2007 09:41

No nejsem žádný odborník, ale stím displejem by to nemělo udělat vůbec nic kromě toho, že nebude ukazovat údaje z rádia (pokud by měl nadále tyto údaje zobrazovat, musel by jsi použít rádio, které by s tím displejem bylo schopné komunikovat, ale předpokládám, že budeš volit autorádio s vlastním displejem). Pokud displej nebude propojen s autorádiem, tak prostě bude ukazovat datum atd. nezávisle na autorádiu. Pokud se mýlím tak mně prosím někdo opravte.eye rolling smiley

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: hosnam (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2007 12:21

Budeš tam mít pouze datum.100%

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: weki (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2007 12:40

Ja taky nejsem odbornik na tyto veci, ale mozna to zalezi od radia. Ja tam mam takove dosti stare radio (jeste bez RDS) a zapojil jsem tam oba ty konektory a display ukazuje to samy, co predtim (datum a hodiny+venkovni teplota). Uvidim jak se to bude tvarit, kdyz si konecne koupim neco lepsiho.

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2007 20:07

Takže, tohle už se tu řešilo spoustukrát.... když tam neni orig radio anebo radio který to podporuje, tak při zapnutym rádiu svítí jenom teplota a čas.....

stačí ale přerušit (myslim že je to červenej) drát a datum bude svítit... doporučuju ale změřit abyste nepřerušili něco jinýho....

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: weki (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 09:41

Ufas napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Takže, tohle už se tu řešilo spoustukrát.... když
> tam neni orig radio anebo radio který to
> podporuje, tak při zapnutym rádiu svítí jenom
> teplota a čas.....
>
> stačí ale přerušit (myslim že je to červenej) drát
> a datum bude svítit... doporučuju ale změřit
> abyste nepřerušili něco jinýho....

To je asi pravda. Kdyz jsem tam to radio zapajel, tak jsem si vsiml, ze je tam mimo ty dva cerne konektory jeste jeden cervenej drat, ktery ale neni soucasti tech dvou konektoru. Vubec jsem nevedel nac je, tak jsem ho vubec nezapojil a EDI ukazuje vsechny udaje jako predtim.

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Miky_007 (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2007 22:02

Také by mě to zajímalo chci aby mi rádio který není originál fungovalo na vrchním displeji děkuji za radu jak na to

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Nesquik (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2007 20:02

dal sem nový rádio a nesvítí mi datum. Nejde mi o to abych věděl kolikátýho je ale vypadá to divně když je to zhaslý, Nevým kterej červanej drát myslíte. do rádia jdou 2 isokonektory (kostky) jedna je napájení a druhej repro. Do původního CAR300 vedly tyhle kostky 3 takže ta 3-tí je asi na vrchní displej, žádnej jinej červenej drát sem tam nenašel.

Re: půjde vrchnídisplej když dám neorigo rádio?
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2007 20:00

Taky sem nemyslel červenej drát z rádia ale na tom konektoru co de do toho dysplaye......



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   **    **  ******** 
 **     **  **     **  **     **   **  **   **       
 **     **  **     **  **     **    ****    **       
 **     **  **     **  ********      **     ******   
 **     **  **     **  **            **     **       
 **     **  **     **  **            **     **       
  *******    *******   **            **     ******** 
Powered by Phorum.