www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Demontáž rádia Astra
Autor: Carlosz (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2007 09:35

Zdravím chlapi, jak mám odmontovat origo. radio Blaumpunkt z Astry odšrouboval jsem ty 4 šroubky a pořád drží jak přilepeny. Dik Carlosz

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2007 11:12

Máš dvě možnosti, buďto si přečteš asi tak 190 příspěvků na tohle téma, anebo to normálně vytrhni silou, šroubovákem a sikovkama.

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2007 11:30

To Beruna : Klid, to by si musel mlatit.

To Carlosz : [www.opelastra.cz]

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Carlosz (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2007 12:22

Zdar už jsem to našel smiling smiley dikec špatně jsem hledal

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2007 13:14

To Standa: až tu budou dýl tak se to naučej hledat, anebo nevydržej viz x-man nebo ten poslední borec jak chtěl pořád vysvětlit jak měnit motor a co už sem nesmí.

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 09:23

To Standa, Beruna: tohle znám měl jsem hyundaie a na hyundaiclubu dělám moderátora, ikdyž je fakt že tam lidi uměli hledat víc. Možná by stačilo umístit lépe kolonku hledat yawning smiley)

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 09:28

To kizby : Jo to souhlasim ze HLEDAT je umisteno nestastne, ale to je dany sablonou fora, kterou prekopavat by byla celkem sebevrazda smiling smiley
A mam pocit, ze ani to by nefungovalo, podivej se co je tady kolem upozorneni, viz cerveny ramecek nahore, odklaz na FAQ, na zacatku kazdeho tematu je prispevek Pravidla fora atd atd...
Je to holt zase jako vsechno jen o lidech.

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 09:39

To Standa: Cerveny ramecky nikdo necte a nejaky pravidla taky ne, zkrátka ten kdo přijde a něco potřebuje tak se zeptá a otevře novou diskuzi, možná že se to snaží i najít a když má štěstí najde políčko hledat.... ale už nekouká a nepřepne si to na to aby hledal od začátku fora ale nechá tam 30 dní, kde to nemusí být. Zkrátka se shodneme na tom ze políčko hledat je na nešťastnem místě, souhlasím s tebou že překopání by dalo práci, ale určitě by řada změn udělala pořádek. Zkrátka záloha celého webu, překopání... odzkoušení a nalejt to z5. Já osobně bych se do toho taky nepouštěl... ale chtělo by to někoho kdo to udělá.

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 11:01

Když to tak vidim tak by nebylo od věci udělat návod a dát ho do sekce návody, stejně tak tam připsat něco o odblokováná rádia...

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 11:02

A ještě rozebrat otázky typu vyměnil sem rádio a nesvítí mi TID..... a podobně... smoking smiley

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 11:43

To Ufas : Ano, to by urcite za to stalo aby nekdo tuhle problematiku popsal, ale problem je opet ten samej. Nikdo nekouka do navodu smiling smiley

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Roskošný Ladislav (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2013 14:44

jak demontovat autoradio z Opla ASTRY DĚKUJI

Re: Demontáž rádia Astra
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2013 14:48

A co si přečíst ty příspěvky od začátku tohoto tématu?
Je to tu přece popsané,je tam i odkaz.confused smiley

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **   **   **     **  **     **   **  **  
 **     **  **  **    **     **  **     **    ****   
 **     **  *****     **     **  **     **     **    
 **     **  **  **     **   **    **   **      **    
 **     **  **   **     ** **      ** **       **    
 ********   **    **     ***        ***        **    
Powered by Phorum.