www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 12:03

Ahoj mám problém, bohužel jsem ho tady nenašel. Zapojil jsem rádio CAR300, odblokoval a nyní hraje ale nezobrazuje se mi na displayi co se děje (stanice, kazeta atd) Ukozuje mi pouze když kóduji nebo odkoduji radio ... abych videl co zadávám, ale pak uz zacne hrat a misto datumu je nic.

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 14:02

A co kdybys napsal, v jakým autě, jestly je to rádio původní,nebo jsi dával jiné, stejné. Prostě trochu více informací.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 15:17

Jak jsem řekl zkoušel jsem to ve dvou astrách (95 1,7TD a 96 1,6i 55kw) ani v jedné to nechodí, v obou dvou je instalován mid. Radio bylo v šestnactce ale nebylo zapojeny.... konektory ale všechny 3 v jednom tak předpokládám že bude origo, mám ktomu i ten kastlík. Akorát můžu poslouchat ale nvím co yawning smiley( a nevím zda je to blbě zapojeno a nebo špatné rádio. Je mi ale divné že hlášku safe, nebo code vidím a mlžu odkódovat, je možné že tam bylo dříve jiné rádio a někdo si hrál s kablíkama ... ale fakt nevím... proto prosím o radu

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 17:15

pozri čo ho mas dobre zapojene podla tejto schemy [www.opelastra.cz] hlavne pin 5 a 7

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil palorep (24.03.2007 17:16)

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 21:07

hmm ,.... dekuji a co je snímač rychlosti? pin 5 ? pin 7 mam dobře ... anténa vyjíždí a napajení do TIDu jde také

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: kizby (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 21:24

už to mám stačí při zapnutém klíčku podržet 4 a 6 a zapnout radio... objeví se digit 10 a pak když to držíš déle DIGIT8 a už to fachá yawning smiley) chtělo by to mít tyhle kódy někde napsany

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: majam (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2007 15:53

Ahoj .
Mám podobný problém. Car 300 mi hraje, ale nereaguje displej. Hledal jsem nějaký přerušený kablík, ale nic jsem nenašel. Plánek konektoru na servru má 16 kolíčků. já jich mám 26 !????. Je tam nějaká jiná závada? díky.majam

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: macil (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 07:28

A skúšal(a) si prepnúť displej, ako to popisuje ped tebou kizby?

______________________________

Opel Astra F-CC `97 X18XE

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: majam (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2007 11:24

Zkoušel. Nefunguje. Na rozdíl od kolegy mi displej neukazuje ani kodování. To dělám poslepu.

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Kamil (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2007 08:23

no, mam stejnej problem jako majam, nevite nekdo co s tim?

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: majam (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2007 10:54

Teď jsem si teprve všiml, že mi v autobazaru dali plánek zapojení radia CAR 300 na Astru F. Je možné, že bych měl v autě starší typ rádia, který v G nekomunikuje s displayem ? majam

rádio car 300 a displej-nekomunikuje
Autor: rudla (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2007 15:31

Prosím o radu,dnes jsem chtěl zamontovat rádio do vectry kde jsem měl stáré rádio.Pořídil jsem blaupunk car300(rádio bez displeje),ale rádio se zaplo a na displeji mám pořád stejné údaje,zůstalo tam datum,text od rádia zde není.Je nutná nějaká přestavba ,nebo jak to zaktivuju ?dočetl jsem se že jsou u car 300 rozdíly.Toto rádio je z astry f r96 a já mám vectru 96díky moc

Re: rádio car 300 a displej-nekomunikuje
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2007 15:36

mas ho zapojeny aj pin 7 [www.opelastra.cz]

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil palorep (15.05.2007 15:36)

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: rudla (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2007 17:41

na konektoru od displeje je 10 pinový kontakt ,ale na autorádiu nad iso konektorem je na toto připojení pouze 4pinový kontakt,ostatní v tom konektoru chybí.Díky,jde to vůbec předělat ,upravit?

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Ivo (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 15:09

Lidi, nevíte někdo, jestli CAR300 komunikuje s multifunkčním volantem? Mi to nefunguje!? (Vectra 99)

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2007 21:20

to Ivo NE! to podporuje až CAR400!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: SC 202 komunikace s horním displayem
Autor: Tweety (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2007 14:03

Čaudy chlapi,
potřebuji propojit rádio SC 202 s horním displayem,ale nemam protikus do svorkovnice (z auta do rádia). Poraďte pls kde ho sehnat a kde seženu schéma na zapojení (displaye). Předem díky moc,Tweety.Přeji krásný den.
ASTRA X16XEL 1,6 16V

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2007 22:12

1 vrakoviště
2 Opel servis - ale to je mastný

3 tutaj:[www.opelastra.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: CAR300 komunikace s horním displayem
Autor: Luciano (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2007 16:57

zdravim ja mam tentyxz problem s displajem pise mi po zapnuti pouze code a pritom jsem videl pri odemikani radia safe a vsechny cisla,zitra zkusim podrzet 4 a 6 a zapnout radio jak se psalo nahore .ale kdyz to nejelo majamovi ???? tal nevim



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   ******   ********  ********  
  **   **   **     **  **    **  **        **     ** 
   ** **    **     **  **        **        **     ** 
    ***     **     **  **        ******    ********  
   ** **    **     **  **        **        **     ** 
  **   **   **     **  **    **  **        **     ** 
 **     **   *******    ******   **        ********  
Powered by Phorum.