www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
dvd autoradio
Autor: tazz (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2008 18:22

Ahoj nemate nekdo zkusenosti s dvd radiama? mam na mysli tu levnejsi tridu ktery se pohybujou kolem 6 000 do 10 000kc. konkretne jsem koukal na tohle [www.carmultimedia.cz]°-uhel-+-tv-antena&id=37
i kdyz o tom pisou docela hezky vim ze to uplna bomba nebude,ale chtel bych znat i vase nazory.mel jsem v aute takovy docela obycejny a to mi ukradly tak ted se rozhlizim po novym. Dekuji za vase nazory Tazzz

Re: dvd autoradio
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2008 20:51

No já nevím - asi jsem staromódní - ale nechápu k čemu je v autě DVD. Já v autě čumím na cestu a při tom poslouchám rádio. A filmy si pouštím doma v obýváku na pořádné 5.1 soupravě a pivem v ruce. smileys with beer
To se tak moc toužíš dostat do zpráv na NOVĚ? sad smiley

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: dvd autoradio
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2008 16:57

A co říkáte na tohle "autorádio"??

[www.pixmania.cz]
Jen by mě zajímalo, jestli s tím má tady někdo zkušenosti? Co to znamené že přehrává divix?? jako že to zvládne přehrát avi, mpg?? Docela by mě zajímalo jakou "kameru" k tomu můžu použít na to couvání?

Re: dvd autoradio
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 17.03.2008 08:52

Div-x znamená presne to, že ti to bude prehrávať aj .avi filmy ale za tu cenu to nebude bohvie čo podľa mňa a na tej malej obrazovke bude zaujímavé pozerať filmy ale keď zainvestuješ o pár tis. viac tak v poho kúpiš rádio s výklopným LCD panelom

Re: dvd autoradio
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2008 09:18

DVD jsem v autě měl. kalsickou výklopku se 7 palcovým monitorem pokud máš prcka tak super pokud chceš poslouchat kvalitní muziku tak na to zapomen a kup si raději kvalitní auto radio po půl roce šlo DVD pryč protože zvuk který bylo schopné poskytnout se nedal vůbec srovnat s obyčejným sonákem a proto je sony zpět a když vezu syna a jedeme někam dál má přenosné DVD vzadu a tam se kouká na pohádky

Re: dvd autoradio
Autor: Martin gsi (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2008 12:51

tazz o radiu na dvd taky uvazuji ale o pannasonicu a to ne kvuli nejakym pitomejm filmum a pidiminy obrazovce ale ohledne prehravani dvd s mp3!
Nahraju si toho tam kopec a vydrzi mi to tam pul roku a nemusim nic menit!
Tod vse.Na cd se vleze prd v trochu kvalite.

Re: dvd autoradio
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2008 19:35

Tak v tvém případě by byla lepší volba autorádio s USB vstupem. Flash disk dnes seženeš klidně 4 GB a nebudeš mít problémy s dvd mechanikou.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: dvd autoradio
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2008 19:42

Třeba něco takového:
[www.panasonic.cz]

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******     *******   **     **  ********   *******  
 **    **   **     **  ***   ***     **     **     ** 
 **         **     **  **** ****     **     **     ** 
 **   ****   ********  ** *** **     **      ******** 
 **    **          **  **     **     **            ** 
 **    **   **     **  **     **     **     **     ** 
  ******     *******   **     **     **      *******  
Powered by Phorum.