www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Výroba audio vstupu do CAR 300
Autor: dubinek (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2009 06:00

Dobrý den,mám jednu velikou prosbu. Přibližně před rokem jsem tady na foru našel bezvadnej návod na výrobu audio vstupu do radia car 300. Tenkrát jsem si ho uložil,ale omylem se mi ho podařilo smazat. Chci se tedy zeptat jestli tento návod náhodou někdo nemáte v pc uložený, protože odkaz s návodem , který tady na foru je, již nefunguje. Moc by mi to pomohlo. Děkuji a přeji pěkný den.

Re: Výroba audio vstupu do CAR 300
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2009 09:49

V CAR300 je jako korekční zezilovač a přepínač vstupů použitý TDA7348D. Na nohu 9 je připojen pravý a na nohu 13 levý kanál kazeťáku. Samozřejmě doporučuji odpojit signál od mechaniky například u kondíků C1510 a C1516 (1uF) a signál pustit přes ně. C1510 je pravý a C1516 je levý kanál.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  ********   ******   ********   ********  
 **  **  **     **     **    **  **     **  **     ** 
 **  **  **     **     **        **     **  **     ** 
 **  **  **     **     **        ********   ********  
 **  **  **     **     **        **         **     ** 
 **  **  **     **     **    **  **         **     ** 
  ***  ***      **      ******   **         ********  
Powered by Phorum.