www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
repro astra G
Autor: Martin Biegel (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2010 14:46

Zdravím,procházel jsem stránky pomocí "hledej" ale nenašel jsem to,tak zakládám...
Astra G (1999) 3dv. radio car400 ... mám v autě 4 repráky a všude jsem našel že mají velikost přibližně 13cm bo 15cm,ale mě zajímá výkon-prostě všechny parametry.a laická otázka-platí to,že když se vymění orig. radio za nějaké novější,hrají orig. repro líp než s orig. radiem?? Dík za odpovědi.

Re: repro astra G
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2010 20:41

Neřešil bych rozdíl CAR400 vs. novější, ale CAR400 vs. kvalitnější. Co pamatuju, origo reproduktory mívají kolem 40W.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: repro astra G
Autor: Martin Biegel (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2010 18:41

dík za výkon repro a s tím rádiem to myslíš jako,že car400 je dost kvalitní nebo se kvalitnější radia oproti 400 pohybují ve vyšších cenových relacích? jde mi o přehrávání CD,MP3(UScool smiley tak se rozhoduju jaká varianta bude nejlepší...

Re: repro astra G
Autor: Martin Biegel (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2010 18:50

to mělo být USB , ne smajl smiling smiley

Re: repro astra G
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2010 19:30

Tak ještě doplním ty repro. U Astry G v předních dveřích 20W 40max. V bočních panelech vzadu 15W. Tak vem si, že CAR400 je Philips a není to úplně nejhorší. Takže pokud vezmeš nějakou rozumnou značku a ne v nejnižší třídě, mělo by to být lepší. Nebavím se samozřejmě o věcech spojených s věkem, tedy výbavu, kterou tehdy rádia neměla.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: repro astra G
Autor: d.miksovsky (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2014 06:30

Vazeni, jake jsou zkusenosti s montazi hlubších prednich repro do Astry G, r.v.99. Chci to vylepit,vytlumit,vystlat aby to pak hralo..... :-D. Vyrabi se meziramecky, aby se hloubka zvetsila??? Diky za odpověď :-D. Zdravi D.Miksovsky, tel.:603 149 633

Re: repro astra G
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2014 17:58

Ano, pod repro se vyrábí sokly plastové, nebo z MDF. Mají je ve většině e-shopů, kde mají autohifi.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: repro astra G
Autor: david miksovsky (IP zapsáno)
Datum: 10.02.2016 10:53

Diky za info, znate montazni hloubku prednich dveri Astra G, jak moc hluboke repra tam lze dat, ci jak vysoky ma byt sokl hlubších repro??? Dik za Vas cas. D.Miksovsky,603 149 633

Re: repro astra G
Autor: Wooden (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2016 22:07

Řiká se jm podložky pod reproduktory, nebo kroužky...
Plasty nekupuj když tlumíš!...Jen MDF a kupuj 30-35mm hloubku a musí to být pro astru G, nic jinýho, nemusí sedět a úplně nesedí ani žádné vlastně...
Třeba tyto
[www.ahifi.cz]

Ještě mě napadlo, že tapec nemusíš domontovat s těma 35mm...tak radši jen 30mm pokud je najdeš

...tam se ti vejde i montážní hloubka reproduktoru 58mm a můžeš stahovat okno dolu, pokud signalove kabely ve dveřích nenechaš jen tak vyset...Ty podložky zatesnit tmelem třeba...
Jinak po namontovani podložek můžeš změřit hloubku od vnějšího konce podložky po lištu okna.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Wooden (21.09.2016 22:15)

Re: repro astra G
Autor: Tomášdomi (IP zapsáno)
Datum: 07.02.2022 17:35

Zdravím, omlouvám se, že sem přispívám tak pozdě, potřeboval bych nové repro do astry smiling smiley Hledám všude na netu, ale nacházím všude podobné reproduktory. Například toto: [www.2din.cz]
Je to vhodné repro pro Astru G? Nebo se dá najít i lepší??



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **   ******   ********   **     ** 
 **     **   **   **   **    **  **     **  **     ** 
 **     **    ** **    **        **     **  **     ** 
 ********      ***     **        **     **  ********* 
 **           ** **    **        **     **  **     ** 
 **          **   **   **    **  **     **  **     ** 
 **         **     **   ******   ********   **     ** 
Powered by Phorum.