www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
vdo cdr2005
Autor: Milhause (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2010 14:25

Ahoj všem, mám Opel Vivaro autoradio siemens VDO cdr2005 a stejný problém jako většina : odpojení baterky a problém na světě. Na netu sem se dozvěděl, že se dá stáhnout calculátor, ale na tenhle typ radia je to problém. Jestli někdo máte prosím o zaslíní a nebo jestli má někdo stejný radio prosím o kod. V Oplu po mě chtěj 1200,-Kč a všechny možný smlouvy o koupy a dovozu. Přitom je to jejich problém.
GM 33088663
NO 24469305

Díky Miloš

Re: vdo cdr2005
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2010 14:40

To není jejich problém,pokud bys to koupil u nich,tak Ti vše k vozu dají. Jinak kod se dá přečíst pouze z EPROMKY, nebo právě u OPLA .
Stačilo si podívat po sekci a zjistil bys to sám.

[www.opelastra.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: vdo cdr2005
Autor: Milhause (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2010 17:50

No to sem vyčetl u cdr 500,myslel jsem si, že to bude asi stejný,takže když mi někdo šikovnej radio rozebere tak na epromu to bude nějak čitelný?nebo se tam musí dát jiná?
Díky

Re: vdo cdr2005
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2010 19:47

Nejde o to neco napsanyho precist z EEPROM, ale VYCIST obsah z pameti.

Re: vdo cdr2005
Autor: Milhause (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2010 14:53

Zeptám se ještě jednou jako laik, co jsem zjišťoval tak eeprom se dá naformátovat jedině v nějakém programátoru, ale napadlo mě co když se ten starý eeprom vyndá a dá se tam nový čistý???(bude to fungovt)? Díky za odpovědi

Re: vdo cdr2005
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2010 15:53

To je jasný že když bude prázdný,tak hrát rádio určitě nebude. EPROM je vlastně něco jako čip s programem na ovládání toho el.zařízení ,kde je namontován.Už jsme|Ti tu napsaly,že je potřeba vyčíst obsah paměti EPROMKY. Tak nevím nad čím přemýšlíš.Podívej se do odkazu,třeba to už pochopíš. Sežen někoho kdo to umí, a on Ti obsah paměti vyčte.
[www.elektromichal.wz.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (05.05.2010 15:53)

Re: vdo cdr2005
Autor: Milhause (IP zapsáno)
Datum: 05.05.2010 16:27

To je vážně dobrý, je mi jasný!!! spousta věcí a taky , že takových otravů jako já je spousta, ale kdyby jste vy ,,machři" aspoň uznali, že taky existujou lidi, který se tím co je pro vás rutina setkali poprvé a jsou z toho pěkně vykulený. Prostě každý dělá jen to co umí. Takže je jasný a jasný. Jasný?
Jinak díky

Re: vdo cdr2005
Autor: majka (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2014 13:23

ahojky lidicky, je tady nekdo kdo by mi dokazal poradit. mam autoradio siemens cdr 2005 do tred sloí v poho,ale ted jsem musela vymenit v aute baterku a radio se semnou nebaví. mam kod,ale nevim jak ho tam vlozit. prosim o radu dekuji.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **      **   *******   ********   **    ** 
 **   **   **  **  **  **     **  **     **   **  **  
 **  **    **  **  **  **         **     **    ****   
 *****     **  **  **  ********   ********      **    
 **  **    **  **  **  **     **  **     **     **    
 **   **   **  **  **  **     **  **     **     **    
 **    **   ***  ***    *******   ********      **    
Powered by Phorum.