www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
výměna antény
Autor: Cybernetic (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2010 20:57

Zdravim, potřebuji pomoct.Sehnal jsem si el. anténu a chtěl bych jí vyměnit za normální v mojí astře F hatchbach.Koukal jsem se ale nevim jak se k ní dostat. Jaký plasty mám odšroubovat.Zkoušel jsem ten plast s reprákem ale nějak to nešlo.Nevíte někdo? nejlépe fotonávod.pokud někdo seženete.děkuji za ochotu

Re: výměna antény
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2010 16:40

Sundej boční plastové obložení (tapec) co je v něm osvětlení zavazadlového prostoru. Povolit plast nákladové hrany, potom horní plast u zadního reproduktoru, je tam 5 torx šroubků. U bočního obložení vyšroubuj připevnění popruhu lékárníčky,pak vypáčit (vyndat) 5 plastových špuntů (ježků) sundat obložení a dostaneš se do dutiny pro připevnění antény.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   **    **  **    **  **     ** 
  **  **   **     **  **   **   **   **    **   **  
   ****    **     **  **  **    **  **      ** **   
    **     ********   *****     *****        ***    
    **     **     **  **  **    **  **      ** **   
    **     **     **  **   **   **   **    **   **  
    **     ********   **    **  **    **  **     ** 
Powered by Phorum.