www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Změna SID displeje (hodiny) za TID
Autor: JanZat (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 19:55

Ahoj,

rád bych vyměnil SID displej za TID displej a připojil jej k rádiu SC202C bez displeje na Opel Astra F 1,7D

Průšvih je, že předchozí majitel ušmikl ISO konektory k radiu a místo něj tam dal čokolády, takže momentálně (dokud neseženu a nenacvakám konektory) to rádio nepřipojím.

A TID displej zapojím a fungují hodiny i datum, nefunguje podsvícení (žárovky) a teploměr (auto pravděpodobně nemá čidlo). Problém je v tom, že nikde nevidím konektor z TID displeje do radia (buď tam není, protože SID displej zobrazuje jenom hodiny a s rádiem není vůbec propojeno, nebo jej původní majitel odstřihl)

Dá se ten kabel nějak jednoduše vykuchat třeba z Astry na vrakovišti (Dostal jsem od kamaráda povolení, že mohu vykuchat jednu Astru - z té právě mám to SC202C a TID) s tím, že do něj budu muset přivést nějak napájení, nebo je to prostě mission imposible a já mám v Astře nechad SID a sehnat si jiné rádio? (bez displeje je SC202C naprd, sice asi zvladnu zadat kod radia poslepu (popripade mam ve Vectre totez radio ale s displejem a postup bude stejny), ale nepodivam se ani jakou mam nalazenou stanici, ani nic)

A další věc - SC202C asi nepodporuje RDS a na TID bude ukazovat akorát nalazenou frekvenci?

Dík
Honza

Re: Změna SID displeje (hodiny) za TID
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 20:12

[www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Změna SID displeje (hodiny) za TID
Autor: JanZat (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2010 22:33

To ovsem neresi muj problem. Nemam problem se schematem, ta mam smiling smiley Spis mi jde o to, zda se da ten konektor vypreparovat z Astry ve ktere je a akorat do nej dopajet napajeni a cidlo teploty, nebo to budu muset delat znova - nemuzu sehnat ten spravny konektor...

Re: Změna SID displeje (hodiny) za TID
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2010 09:20

Pak nechápu v čem je problém. Ustřihnu konektor od TIDu a desetipinový do rádia a dodrátuju to.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **  **      **  **     **  **     ** 
 **     **        **  **  **  **  **     **   **   **  
 **     **        **  **  **  **  **     **    ** **   
 **     **        **  **  **  **  **     **     ***    
  **   **   **    **  **  **  **  **     **    ** **   
   ** **    **    **  **  **  **  **     **   **   **  
    ***      ******    ***  ***    *******   **     ** 
Powered by Phorum.