www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
6. HiFi :  Technická poradna   rádio, reproduktory 
Zapojení ISO konektoru, v 86 ročníku KADETTa
Autor: Peca (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2015 22:09

Zdravím všechny,

už delší dobu řeším pro mě zatím záhadu. Neměl by tady někdo prosím Vás tušení, jak tady tohle zapojit do rádia, které má ISO konektor?

Přikládám foto, jak je rádio zapojené. (Zleva - napájení - reproduktor - kostra - anténa)

http://i1337.photobucket.com/albums/o671/Petrejevic_Cvrkalenko/RadioRadek_zps95c3b10a.jpg

Díky za rady a nápady !

Re: Zapojení ISO konektoru, v 86 ročníku KADETTa
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2015 22:27

Taaaaaak treba podle tohoto obrazku? smiling smiley

[www.kadett.cz]

Re: Zapojení ISO konektoru, v 86 ročníku KADETTa
Autor: Peca (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2015 23:00

Děkuju za odpověď,

mě tam pořád matou ty dva hnědé kabely (napájení tuším). Nevím, jestli je to +12V trvale a +12V při zapnutém napájení s tím, že ten červený kabel je - napájení ... Nebo je to +12V a - trvale, a repro (je tam jen jeden reprák) je teda ten červený plus a hnědý (tlustý) je - reprák?

Ještě jsem to teda nezkoušel, ale říkám si, že než to rozhodím, radši se poptám.

Re: Zapojení ISO konektoru, v 86 ročníku KADETTa
Autor: Peca (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2015 08:21

Tak jsem na to konečně přišel, kdyby náhodou někdo řešil stejný problém, tady je řešení:

Ty dva kabely uplně vlevo je +- starý reprák, červený je plus a hnědý mínus. Do ISO konektoru je potřeba z + (červený) udělat paralelní větev dvou kabelů a jeden zapojit do A ISO - 7 a druhý do A ISO - 4, hnědý na zem ( A ISO - 8 ). Takhle to funguje, jak má.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  ********   **    **  ******** 
 ***   **     **     **     **  **   **      **    
 ****  **     **     **     **  **  **       **    
 ** ** **     **     ********   *****        **    
 **  ****     **     **     **  **  **       **    
 **   ***     **     **     **  **   **      **    
 **    **     **     ********   **    **     **    
Powered by Phorum.