www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Autosklo TS
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 01:59

Měnili mi čelní sklo - takhle vypadá levý horní roh po 2 měsících. Vadí to (zatékání), nebo je sklo lepené a ta guma je tam jen "pro estetiku"?



------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Přílohy: IMG_4631.JPG (121.1KB)   IMG_4625.JPG (99.1KB)  
Re: Autosklo TS
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 05:22

Asi bych to sel vyreklamovat. Tohle vypada ze tam spatne nasunuli bauset, nebo jim pri vsazovan skla sklouznul. Sice je tam tmel, ale zatejkat tam muze a tim padem to pod tim muze zacit reznout.

Re: Autosklo TS
Autor: Tomíno (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 05:25

Sklo je lepené, ale ta guma takhle asi není moc OK ....bude se tam držet voda, v zimě sníh a je jen otázka času, kdy to tam začne korodovat a voda si pak najde cestu i do auta :-(
Já bych to nechal reklamovat - ať to opraví.
Gumu máš původní ( problém je, že po demontáži se vytahá a pak špatně sedí, navíc stářím už není tak pružná ), nebo Ti dávali novou ( určitě se to vyplatí, i když musíš něco připlatit ) ???

Re: Autosklo TS
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 07:38

guma je tam jen na parádu a aby nehvízdal vzduch, nicméně šel bych to už z principu reklamovat, možná bude problém pokud budeš chtít bauset vyměnit, protože když tam nějaký matlák nacpe moc lepidla tak zalepí u tu gumu ke kasli, v tvém případě asi bauset v rohu odchlípnou, nacpou tam lepidlo na okna a nechají při zatížení zatvrdnout, měl by pak být pokoj, ale při příští výměně okna tě bude čekat koupě nového bausetu

Re: Autosklo TS
Autor: PetrM. (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2006 05:38

Mám naprosto stejnou zkušenost s Autosklo TS. Měnili mi přední sklo a dali starou gumu. Pak ještě nasadili blbě ten plast pod oknem, tak mi na myčce vyplavilo auto. Naštěstí jsem po krátké době řešil opět pojistnou událost, tak jsem pořezal nožem gumu a až pak dali novou a bylo to OK.

Astra F Caravan 96
X16SZR



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **   *******   **     ** 
 **     **  **     **  **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **    **     **  **     ** 
 **     **  **     **  *****      ********  **     ** 
 **     **   **   **   **  **           **  **     ** 
 **     **    ** **    **   **   **     **  **     ** 
  *******      ***     **    **   *******    *******  
Powered by Phorum.